Τιμές pellet

Περισσότερα
11 Χρόνια 7 Μήνες πριν #25601 από chris1
Απαντήθηκε από chris1 στο θέμα Τιμές pellet
Εχει δοκιμάσει κανείς το ''SILVA LEMNTEX, PELLET DI LEGNO''; Έχει πιστοποίηση DIN PLUS.

Οικονομική πολιτική σημαίνει: αν κινείται φορολόγησε το, αν συνεχίζει να κινείται ρύθμισε το νομοθετικά, αν σταματήσει να κινείται επιδότησε το. (Ρήγκαν Ρ.)

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 7 Μήνες πριν #25627 από Gorghs
Απαντήθηκε από Gorghs στο θέμα Τιμές pellet
εαν κλεβουμε το κρατος, θα μας κλεψει και αυτο... και φυσικα την πληρωνουμε εμεις οσοι πληρωνουμε φπα και φορους και δεν κλεβουμε...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 7 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 7 Μήνες πριν #25630 από Sp4wN
Απαντήθηκε από Sp4wN στο θέμα Τιμές pellet

Gorghs έγραψε: εαν κλεβουμε το κρατος, θα μας κλεψει και αυτο... και φυσικα την πληρωνουμε εμεις οσοι πληρωνουμε φπα και φορους και δεν κλεβουμε...


Μπορεις να λες αυτο , η μπορει να λες οτι το κρατος σε κλεβει ουτως η αλλως το θεμα ειναι επανω σου απο το ποσα θα μπορεσεις να παρεις πισω . Και αν εσυ λες οτι για την κατασταση που ειμαστε τωρα φταιμε εμεις οι ιδιοι , εγω λεω πως για την κατασταση που ειμαστε τωρα φταινε 10 μεγαλοτραπεζιτες που το κανονισαν . Εσυ φαε Friskeys που σου πασαρουν τα ελληνικα μεσα μαζικης ενημερωσης !! Και αυτο σου το λεει ενας ΑΤΙΜΟΣ που παντα πληρωνε και ακομη πληρωνει ολους τους φορους του

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Last edit: 11 Χρόνια 7 Μήνες πριν by Sp4wN.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 7 Μήνες πριν #25646 από michalisgr
Απαντήθηκε από michalisgr στο θέμα Τιμές pellet
Υπαρχει τιμη για German Pellets 340€ τελικη τιμη απο εμπορα στη περιοχη μου
Συνημμένα:

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 7 Μήνες πριν #25649 από malia
Απαντήθηκε από malia στο θέμα Τιμές pellet
εγω αγορασα 5 τονους 310 ευρω τα 1050 κιλα πελλετ!295 ευρω ο τονος!ο εμπορας ειναι λυγουριο αργολιδας!οποιος ενδιαφερεται θα του δωσω πληροφοριες!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 7 Μήνες πριν #25697 από Pri
Απαντήθηκε από Pri στο θέμα Τιμές pellet

malia έγραψε: εγω αγορασα 5 τονους 310 ευρω τα 1050 κιλα πελλετ!295 ευρω ο τονος!ο εμπορας ειναι λυγουριο αργολιδας!οποιος ενδιαφερεται θα του δωσω πληροφοριες!


Eγώ ενδιαφέρομαι γιατί είναι κοντά μου. (Τρίπολη)

Τι πέλλετ ήταν αυτό; Δικής του παραγωγής ή κάτι άλλο; Και επειδή δεν κατάλαβα τελικά πόσο πήρες τον τόνο 310 ευρώ ή 295 ευρώ μπορείς να το διευκρινήσεις; Η τιμή είχε ΦΠΑ ή ήταν χωρίς ΦΠΑ;

There is nothing more uncommon than common sense.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.485 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ