Τιμές pellet

Περισσότερα
12 Χρόνια 5 Μήνες πριν #2246 από kakos
Απαντήθηκε από kakos στο θέμα Τιμές pellet
Τί έγινε βρε παιδιά τρελάθηκαν οι αντ/ποι της Ελλάδας; Πάλι άρχισαν την αισχροκέρδεια....... Και ακόμη δεν έβαλαν πολλοί συστήματα Pellet. Άκου εκεί 300€ ο τόνος.....Χαζέψανε στην Βουλγαρία έχει απο 110 μέχρι βαριά βαριά 180€......Τελικά μου φαίνεται ότι θα παραγγείλω από εκεί. Σήμερα ένας φίλος που έχει φορτηγό και μεταφέρει πράγματα απο εκέι μου είπε για 140€ τον τόνο. Μόνο που δεν με παίρνει για να παραγγείλω μόνο για μένα. Θα του ζητήσω μερικά τσουβάλια για να δώ την ποιότητα και μετά βουρ για παραγγελία. Εγώ μόνο θα πάρω καμιά 5 τόνους. Αντε να βρεθούμε κανα 2-3 να βγάλουμε το δρομολόγιο.

ΚΑΒΑΛΑ - ΚΩΣΤΑΣ

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 5 Μήνες πριν #2247 από KERBEROS
Απαντήθηκε από KERBEROS στο θέμα Τιμές pellet

kakos έγραψε: Τί έγινε βρε παιδιά τρελάθηκαν οι αντ/ποι της Ελλάδας; Πάλι άρχισαν την αισχροκέρδεια....... Και ακόμη δεν έβαλαν πολλοί συστήματα Pellet. Άκου εκεί 300€ ο τόνος.....Χαζέψανε στην Βουλγαρία έχει απο 110 μέχρι βαριά βαριά 180€......Τελικά μου φαίνεται ότι θα παραγγείλω από εκεί. Σήμερα ένας φίλος που έχει φορτηγό και μεταφέρει πράγματα απο εκέι μου είπε για 140€ τον τόνο. Μόνο που δεν με παίρνει για να παραγγείλω μόνο για μένα. Θα του ζητήσω μερικά τσουβάλια για να δώ την ποιότητα και μετά βουρ για παραγγελία. Εγώ μόνο θα πάρω καμιά 5 τόνους. Αντε να βρεθούμε κανα 2-3 να βγάλουμε το δρομολόγιο.


Στο topic 'Ερώτηση προς όλους' μπορούν όλα τα μέλη που ενδιαφέρονται να δηλώσουν την περιοχή τους κι έτσι σταδιακά να γίνουν ομάδες ανά περιοχές. Μπορεί σταδιακά, μετά από συνεννοήσεις, να γίνουν ομαδικές παραγελίες.
Πιστεύω ότι το συγκεκριμένο πρέπει να είναι ένας από τους βασικούς στόχους αυτού του φόρουμ.

Προδότης δεν είναι μόνον αυτός που φανερώνει τα μυστικά της πατρίδος στους εχθρούς,αλλά είναι και εκείνος που, ενώ κατέχει δημόσιο αξίωμα, εν γνώσει του δεν...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 5 Μήνες πριν - 12 Χρόνια 5 Μήνες πριν #2251 από kakos
Απαντήθηκε από kakos στο θέμα Τιμές pellet
Οκ καλό θα είναι να οργανωθούμε λοιπον

ΚΑΒΑΛΑ - ΚΩΣΤΑΣ
Last edit: 12 Χρόνια 5 Μήνες πριν by kakos.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 5 Μήνες πριν #2264 από fillmore
Απαντήθηκε από fillmore στο θέμα Τιμές pellet

kakos έγραψε: Οκ καλό θα είναι να οργανωθούμε λοιπον


...πραγματικά θα πρέπει να κάνουμε κάτι μέσα από το φόρουμ!!!!...έχουν τρελαθεί οι έμποροι.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 4 Μήνες πριν #2279 από ΜΑΡΙΑ
Απαντήθηκε από ΜΑΡΙΑ στο θέμα Τιμές pellet
Kαλησπέρα παιδιά,ἡ κατάσταση εἶναι ΑΘΛΙΑ....δέν μποροῦμε νά βροῦμε πέλλετς κάτω ἀπό 320€/Τ,στήν Ἀθήνα.
Σέ 3 μἐρες μοῦ τελειώνει καί ἔτσι ἀναγκαστικά θά πάρω σήμερα.
Αἰσθάνομαι πραγματική ἀηδία......

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 4 Μήνες πριν #2283 από KERBEROS
Απαντήθηκε από KERBEROS στο θέμα Τιμές pellet
Ποια είναι η δικαιολογία τους για την αύξηση;

Προδότης δεν είναι μόνον αυτός που φανερώνει τα μυστικά της πατρίδος στους εχθρούς,αλλά είναι και εκείνος που, ενώ κατέχει δημόσιο αξίωμα, εν γνώσει του δεν...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.366 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ