Τιμές pellet

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #57266 από dimlyk
Απαντήθηκε από dimlyk στο θέμα Τιμές pellet
οι τιμες ξεκιναεν απο 4,5 ( αν δεν μουχει ξεφυγει κατι) μεχρι 6 ...προς το παρον για αθηνα παντα .
φετος βολεψου οπως μπορεις αλλα φροντισε οσο γονεται να βρεις χωρο για αποθηκη ...να ψωνισεις απο την ανοιξη - καλοκαιρι


Η δυστυχία αυτού του κόσμου είναι ότι οι ηλίθιοι είναι γεμάτοι αυτοπεποίθηση
Αγάπα τους εχθρούς σου - αυτό θα τους τρελάνει

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #57269 από παλτακης
Απαντήθηκε από παλτακης στο θέμα Τιμές pellet
Σας ευχαριστω παιδια ...ενταξη το πορτοφολι θα το φερω βολτα απλα θελω πρωτα να δω ποιο θα μου κατσει σε λειτουργια /αποδοση κλπ κλπ ....

Φωκιον πολυ χρησιμες οι πληροφοριες σου κατι που δεν τα ειχα στα υπ,οψιν :)

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #57282 από George66
Απαντήθηκε από George66 στο θέμα Τιμές pellet

παλτακης έγραψε: Καλημερα σε ολους αφου περασα απο το πρωτο γραφειο για παρουσιαση :cheer: :)

Και ως νεος στο χωρο του πελλετ ξεκινησα μια ερευνα αγορας σε καταστηματα της περιοχης μου (Νεα Ιωνια Αθηνα ) ..σε καταστημα στη Νεα Φιλαδελφεια ζητανε ALFA WOOD 5,5 E/15 κιλα και Golden nugket στα 6 ευρω /15 κιλ ......... :woohoo: :silly:

@


Κοίταξε για pellet απέναντι από το Praktiker Μεταμόρφωσης. Έχει πιστοποιημένο Ameco με 5,30€ / 15 κιλά. Δυστυχώς οι τιμές για Αθήνα και ειδικά αυτή την εποχή είναι ... αγριεμένες και καμία σχέση με την πραγματικότητα (άνοιξη - καλοκαίρι).

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #57294 από παλτακης
Απαντήθηκε από παλτακης στο θέμα Τιμές pellet

George66 έγραψε:

παλτακης έγραψε: Καλημερα σε ολους αφου περασα απο το πρωτο γραφειο για παρουσιαση :cheer: :)

Και ως νεος στο χωρο του πελλετ ξεκινησα μια ερευνα αγορας σε καταστηματα της περιοχης μου (Νεα Ιωνια Αθηνα ) ..σε καταστημα στη Νεα Φιλαδελφεια ζητανε ALFA WOOD 5,5 E/15 κιλα και Golden nugket στα 6 ευρω /15 κιλ ......... :woohoo: :silly:

@


Κοίταξε για pellet απέναντι από το Praktiker Μεταμόρφωσης. Έχει πιστοποιημένο Ameco με 5,30€ / 15 κιλά. Δυστυχώς οι τιμές για Αθήνα και ειδικά αυτή την εποχή είναι ... αγριεμένες και καμία σχέση με την πραγματικότητα (άνοιξη - καλοκαίρι).


ευχαριστω πολυ θα το κοιταξω ..... απλα φετος θα το παλεψω ...αλλα του χρονου ευελπιστω για καλυτερες τιμες .Υπαρχη καποιο προτζεκτ υπο σχεδιαση οταν ολοκληρωθη θα ενημερωσω τους διαχειριστες και αν ειναι συμφωνοι θα ανακοινωθει . Μην αρχισετε ομως να ρωτατε τι προτζεκτ δεν θα δωσω καμμια απαντηση ..οταν ερθει η ωρα του θα ανεβει στο φορουμ .

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #57634 από Nasikas
Απαντήθηκε από Nasikas στο θέμα Τιμές pellet

παλτακης έγραψε: Καλημερα σε ολους αφου περασα απο το πρωτο γραφειο για παρουσιαση :cheer: :)

Και ως νεος στο χωρο του πελλετ ξεκινησα μια ερευνα αγορας σε καταστηματα της περιοχης μου (Νεα Ιωνια Αθηνα ) ..σε καταστημα στη Νεα Φιλαδελφεια ζητανε ALFA WOOD 5,5 E/15 κιλα και Golden nugket στα 6 ευρω /15 κιλ ......... :woohoo: :silly:

Και σκεφτομαι μηπως εχω κανει λαθος επιλογη για θερμανση το πελλετ ......
και απαντω οχι βεβαια απλα επεσα στους @

ποιο καταστημα στην Νεα Φιλαδελφεια ;


Χαίρομαι που όλοι έγιναν ειδικοί στο πέλλετ.
Χαίρομαι που βλέπουν με δέος καθε ξενικό όνομα που κυκλοφορεί.
Επιβεβαιώνομαι.
Πάντα...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #57751 από παλτακης
Απαντήθηκε από παλτακης στο θέμα Τιμές pellet

Nasikas έγραψε:

παλτακης έγραψε: Καλημερα σε ολους αφου περασα απο το πρωτο γραφειο για παρουσιαση :cheer: :)

Και ως νεος στο χωρο του πελλετ ξεκινησα μια ερευνα αγορας σε καταστηματα της περιοχης μου (Νεα Ιωνια Αθηνα ) ..σε καταστημα στη Νεα Φιλαδελφεια ζητανε ALFA WOOD 5,5 E/15 κιλα και Golden nugket στα 6 ευρω /15 κιλ ......... :woohoo: :silly:

Και σκεφτομαι μηπως εχω κανει λαθος επιλογη για θερμανση το πελλετ ......
και απαντω οχι βεβαια απλα επεσα στους @

ποιο καταστημα στην Νεα Φιλαδελφεια ;

Θα σας απαντησω με προσωπικο μνμ διοτι δεν θελω να βγαζω στον αερα εμπορους οι οποιοι θελουν να δουλευουν με το δικο τους τροπο και ειναι σεβαστο .Απλα εμενα η τιμη δεν μου κανει και γι΄αυτο δεν θα παω απο εκει για να αγορασω .
Το μονο που θελω να διευκρυνισω ειναι οτι ρωτησα τιμη για το τσουβαλι/15 κιλ και μου εδωσε αυτη την τιμη δεν ρωτησα για τονο κλπ διοτι αυτη τη στιγμη ως νεος στον χωρο θελω να δοκιμασω ποιο θα μου δωσει την αισθηση καλης λειτουργιας ...οποτε πιθανον και η αισθηση της τιμης που μου εδωσε ναι μεν ειναι απαγορευτικη αλλα πιθανον στην αγορα τονου να ηταν συμφερουσα .
Τωρα χτες τοποθετησα την σομπα και μου ειχαν στειλει δωρο ενα σακι ΜΑΚΙ το οποιο μετα απο 10 ωρες λειτουργιας ,η σομπα ηταν στην λειτουργια θερμοκρασιας , δεν αφησε καθολου υπολειματα (κλικερ νομιζω ) στο ταψακι οπου πεφτει και καιγεται ,το τζαμι αφησε μια ασπρη αχναδα στο πανω και προς την μεση σημειο και κατ'εκτιμηση πρεπει να εκαψε περι τα 8-9 κιλα πελλετ δεν ειμαι σιγουρος ομως .
Τι λετε γι'αυτα ως προς μια μικρη αισθηση που σας δινω για την λειτουργια της; Το ξερω λαθος γραφω εδω ...θα ανοιξω νεο θεμα αυριο με φωτο τοποθετησης και καοτοψης του χωρου και με περισσοτερες πληροφοριες .

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.335 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ