Τιμές pellet

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #63048 από Sp4wN
Απαντήθηκε από Sp4wN στο θέμα Τιμές pellet

ΘΕΟΔΟΣΗΣ έγραψε: Ε όχι και δεν πήρες θέση! Τον αποκάλεσες Κόπολα και πρώτο σεναριογράφο κι ίσως να έχεις δίκιο, αλλά μη μου λες δεν πήρες θέση!
Όσο για τις τιμές των δύο πέλλετ, στις προσφορές απ' τον Απρίλιο ξεκίνησαν απ' την ίδια βάση. Μπορείς να ανατρέξεις στο αντίστοιχο νήμα για να το δεις και μέχρι τον Οκτώβριο πήγαιναν μαζί, ίσως τώρα το ένα να πήρε κι άλλο γιατί το προτιμούν οι περισσότεροι...


Το όλο σχόλιό μου πήγαινε στην καταπληκτική περιγραφή του ατόμου που έκανε ο Γιώργος και μόνο εκεί .
Θέλω να πιστεύω πως η στάση που κράτησα ήταν ουδέτερη . Λίγη σημασία έχει όμως .Το θέμα είναι πως ένα άτομο κατάφερε να πάρει καλύτερη προσφορά από ένα ολόκληρο Φόρουμ .
Στο επόμενο Group Buy θα τρέξουμε περισσότερο ...

Όσο για τον Γιώργο θα περιμένω στο εξής να είναι πιό δεκτικός και να ανακαλέσει το ότι εκτέθηκα .
Και να μήν το κάνει θα το καταλάβω και δεν υπάρχει πρόβλημα ,αλλά πραγματικά ελπίζω να το κάνει.

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #63049 από ΑΛΕΚΟΣ ΧΑΝΙΟΓΛΟΥ
Απαντήθηκε από ΑΛΕΚΟΣ ΧΑΝΙΟΓΛΟΥ στο θέμα Τιμές pellet
καλησπερα σε ολους
Χρονια πολλα με υγεια

εγω θα επιμενω για ομαδικες αγορες και θα παραθετω καθε νεο ως αναφορα τισ ποιοτητες και τις τιμες
πραγματικα δεν αχολουμε για να παιξω αλλα για να πω οτι σαν ομαδα θα εχουμε δυναμη
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": KERBEROS, stelios, Sp4wN, daco

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #63053 από KERBEROS
Απαντήθηκε από KERBEROS στο θέμα Τιμές pellet

ΑΛΕΚΟΣ ΧΑΝΙΟΓΛΟΥ έγραψε: καλησπερα σε ολους
Χρονια πολλα με υγεια

εγω θα επιμενω για ομαδικες αγορες και θα παραθετω καθε νεο ως αναφορα τισ ποιοτητες και τις τιμες
πραγματικα δεν αχολουμε για να παιξω αλλα για να πω οτι σαν ομαδα θα εχουμε δυναμη


Θα σε χρειαστούμε την άνοιξη, φίλε Αλέκο. ;)
Καλά Χριστούγεννα...

Προδότης δεν είναι μόνον αυτός που φανερώνει τα μυστικά της πατρίδος στους εχθρούς,αλλά είναι και εκείνος που, ενώ κατέχει δημόσιο αξίωμα, εν γνώσει του δεν...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #63055 από giogud
Απαντήθηκε από giogud στο θέμα Τιμές pellet
Το Ameco είχε στην καλύτερη 235€ (με ΦΠΑ) τιμή εισαγωγής για τον αντιπρόσωπο. Βγάλτε τα συμπεράσματά σας.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #63056 από stergiosbik
Απαντήθηκε από stergiosbik στο θέμα Τιμές pellet
Αφηστε το ποιος ειπε τι κ πηγαινετε ν αγορασετε οσοι χρειαζεστε πελλετ ΤΩΡΑ γιατι με αυτη την τιμη δεν βλεπω να το βρισκετε για καιρο.
Παντως εξακολουθει να μου προκαλει εντυπωση κ αποριες η τιμη για να ειμαι ειλικρινης. :ohmy:

Δεν είναι ότι δεν είμαστε επαναστάτες. Απλά είμαστε άτυχοι που δεν είναι όπλο ο καναπές!!!


Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #63057 από ΑΛΕΚΟΣ ΧΑΝΙΟΓΛΟΥ
Απαντήθηκε από ΑΛΕΚΟΣ ΧΑΝΙΟΓΛΟΥ στο θέμα Τιμές pellet
φιλε μου , αυτη η τιμη δεν υπαρχει τωρα, δυστηχως

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.494 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ