Τιμές pellet

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #67536 από georgepap31
Απαντήθηκε από georgepap31 στο θέμα Τιμές pellet
Μένω Θεσσαλονίκη, είμαι από Καβάλα και ψήνομαι για μια βόλτα Βουλγαρία, για λίγα ψώνια και μια έρευνα αγοράς βιομάζας. Αν θέλετε μπορούμε να κάνουμε ένα γκρουπάκι για αυθημερόν μετάβαση-επιστροφή. Προτιμητέα μέρα Σ/Κ. Συντονισμός για όχημα μεταφοράς-καύσιμα-ημερομηνία κλπ.

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

6934480106 κιν.

Δεν πρέπει να δίνουμε σε ανθρώπους με ηλίθιες απόψεις την ικανοποίηση της οργής μας.

Nicolás Gómez Dávila, 1913-1994, Κολομβιανός συγγραφέας

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #67544 από erimitis
Απαντήθηκε από erimitis στο θέμα Τιμές pellet
Λοιπον αυτο θα ειναι το νεο τοπικ μου φαινεται παιδες.Group buy βιομαζας απο βουλγαρια και στα συνορα θα σας περιμενει ο γκουντελιας με το σδοε

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #67568 από sak
Απαντήθηκε από sak στο θέμα Τιμές pellet
Έκαιγες 3 τόνους πετρέλαιο και τώρα λογικά πρέπει να καίς 6 τόνους βιομάζας πόσο την αγοράζεις 150€ με τα μεταφορικά !!!!!!!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #67651 από alexx
Απαντήθηκε από alexx στο θέμα Τιμές pellet

DOOM_NX έγραψε: Ώπα-ώπα... Μη βιάζεστε να ειρωνευτείτε. Εξαρτάται από τη συμφωνία που είχαν. Όπως είπε, δε μιλάμε για μεταφορική, αλλά για μαγαζάτορα. Αν είχαν συμφωνήσει να μπουν στην αποθήκη, τότε έπρεπε να μπουν στην αποθήκη.



Φυσικά και τον ενημέρωσα πρώτα, του είπα ότι η ράμπα μου είναι απότομη και δεν ξέρω αν κατεβαίνει το παλετοφορο για αυτό καλύτερα να έρθεις το απόγευμα που θα είμαι και εγώ για να σε βοηθήσω!!! Και μου λέει μην σε απασχολεί θα τα καταφέρουμε!!!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #67659 από DOOM_NX
Απαντήθηκε από DOOM_NX στο θέμα Τιμές pellet
Ορίστε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #67662 από Sp4wN
Απαντήθηκε από Sp4wN στο θέμα Τιμές pellet

John Passas έγραψε: Πολύ μάπα λες στην αρχή μετά όμως καλό υλικό ΄-) Πόσο άσχετος είσαι.... Δεν σας λέω τίποτα αφού οι διαχειριστές σβήνουν τα post μου, οπότε αρκούμε να σας χαζεύω. ΄-)


Και αυτό θα σου το σβήσω άν δε διορθώσεις τους χαρακτηρισμούς .Κανείς δεν είναι άσχετος ή σχετικός.Ο καθένας έχει τις δικές του απόψεις και εμπειρίες . Στην προκειμένη περίπτωση δεν έχεις καταλάβει κάν τι έγραψε ο Γιάννης-Δράμα και τον χαρακτηρίζεις άδικα .

Δεν είμαι διαχειριστής .Συντονιστής είμαι και είμαι εδώ για να ελέγχω πως τηρούνται οι όροι χρήσης του φόρουμ και οι κανόνες λειτουργίας ,αυτοί δηλαδή που ακόμη δεν έχεις διαβάσει .

Δέν έχω καμία πρόθεση να φιμώσω το λόγο σου .Απλά να εξασφαλίσω την ομαλή έκβαση των συζητήσεων στο χώρο .

Edit: Η προθεσμία έληξε , το σχόλιο διεγράφη

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Last edit: 11 Χρόνια 4 Μήνες πριν by Sp4wN.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": KERBEROS

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.309 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ