Τιμές pellet

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #68777 από AT
Απαντήθηκε από AT στο θέμα Τιμές pellet

erimitis έγραψε: Δηλαδη τη τιμη του πετρελαιου θα πεσει στο 0,95.Αρα ενα σπιτι που ηθελε δυο τονους χρειαζεται 1900 ευρω.
Απο που θα τα βρει ρε μαγκες.Ενω με 90 ευρω ο τοννος το ξυλο ακομα και 100 με δεκα τονους θες 1000.
Η εποχη του ξυλου ηρθε και θα μεινει οσο η φτωχια μενει στην ελλαδα


το πετρελαιο λογικα θα πεσει τα επομενα χρονια. και αυτο ειναι καλο για τις τιμες του πελλετ.

υπαρχει τεραστια διεθνης κινητοποιηση για να πεσει το πετρελαιο (ειδικα απο την αμερικη) και φανταζομαι λονγκ τερμ θα τα καταφερουν να το ριξουν

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #68836 από ddt
Απαντήθηκε από ddt στο θέμα Τιμές pellet

AT έγραψε:

erimitis έγραψε: Δηλαδη τη τιμη του πετρελαιου θα πεσει στο 0,95.Αρα ενα σπιτι που ηθελε δυο τονους χρειαζεται 1900 ευρω.
Απο που θα τα βρει ρε μαγκες.Ενω με 90 ευρω ο τοννος το ξυλο ακομα και 100 με δεκα τονους θες 1000.
Η εποχη του ξυλου ηρθε και θα μεινει οσο η φτωχια μενει στην ελλαδα


το πετρελαιο λογικα θα πεσει τα επομενα χρονια. και αυτο ειναι καλο για τις τιμες του πελλετ.

υπαρχει τεραστια διεθνης κινητοποιηση για να πεσει το πετρελαιο (ειδικα απο την αμερικη) και φανταζομαι λονγκ τερμ θα τα καταφερουν να το ριξουν


Φιλε με ολο το θαρος, κοψε το πολυ μεγκα,σκαι κτλ γιατι βλαπτει σοβαρα την υγεια.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #68840 από vag1234
Απαντήθηκε από vag1234 στο θέμα Τιμές pellet
360€ ο τόνος Πέλλετ μακι στην Ευβοια...

Ομορφάντρα μου ΔΕΝ πειράζει, που πήρες τόσο ακριβό μηχάνημα, τώρα παρακάλα μην ακριβύνει και αλλό το καυσιμό σου!!!
Θέλουμε φθηνό Ελληνικό & ΑΞΙΟΠΙΣΤΟ PELLET!!!!!!!!!...[IMG][/IMG][IMG]...[/IMG]
...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #69676 από ZMax
Απαντήθηκε από ZMax στο θέμα Τιμές pellet
Forest Enterprizes(Σερβικο) 250€/1,000kgr σε Θεσσαλονικη

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #69681 από ACIDBLACK
Απαντήθηκε από ACIDBLACK στο θέμα Τιμές pellet

DOOM_NX έγραψε: Όταν λες πελάτης, λογικά δεν εννοείς ιδιώτης που χρειάζεται 5 τόνους το χρόνο... :P


πελατης σημαινει οτι κλεινει παραγωγες εβδομαδων ..και σου βαζουν καιοτι σακουλα θες ...αλλα με specs και νομικες ρητρες ....

“Καλιά στα όρη άρχοντας, παρά στον κάμπο δούλος – θωρώ τον κόσμο από ψηλά κι είναι δικός μου ούλος”

ΝΕΟ Ε-ΜΑΙΛ το παλιο αρνηται απλα να λειτουργησει
Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #69697 από DOOM_NX
Απαντήθηκε από DOOM_NX στο θέμα Τιμές pellet
ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ GROUP

Μόλις τηλεφώνησα.

Ameco - 320 €/τον
Olympic Gold - 320 €/τον
Nordik - 290 €/τον
Αβάφτιστο - 270 €/τον

Μάλιστα όταν ρώτησα επίμονα για την προέλευση του αβάφτιστου η κυρία παρεξηγήθηκε και μου είπε ότι είμαι ειρωνικός και με έδωσε σε κάποιον κύριο. Αυτός μου είπε ότι παράγεται στη Ρουμανία από ένα καινούριο εργοστάσιο που το κρατάνε μυστικό. :whistle:

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.434 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ