Τιμές pellet

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #71646 από DOOM_NX
Απαντήθηκε από DOOM_NX στο θέμα Τιμές pellet

erfesios έγραψε: 300 ευρω τονος στην αποθηκη του golgen nugdets θεσσαλονικη
Πως ξερεις εαν original?

Μόνο από τη σακούλα και το barcode της. Και τις επιδόσεις τους στην καύση φυσικά.

Τώρα, αν πρόκειται για αντιγραφή και της σακούλας... Τι να πω. Ζήτα τα χαρτιά αποστολής! Αν και είναι τραβηγμένο.
Last edit: 11 Χρόνια 4 Μήνες πριν by DOOM_NX.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #71658 από erfesios
Απαντήθηκε από erfesios στο θέμα Τιμές pellet
Μαλλον παρεξηγηθηκα χρηστης του φορουμ ειμαι και ειδα μια τιμη σε σαιτ μικροτερη απο αυτες που παιζουν και ενημερωτικα και βαση εμπειριας σας ρωταω μην φαω κανα παπα η εχει δυο ποιοτητες η συγκεκριμενη μαρκα?
Φιλικα

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 4 Μήνες πριν #71663 από dimlyk
Απαντήθηκε από dimlyk στο θέμα Τιμές pellet
erfesios
υπαρχει και λογος που στο ζηταμε ..μια και παιζει μια ομαδικη προσφορα για το φορουμ
και μαζευουμε τιμες

οσο για την αυθεντικοτητα σου απαντησαν ... ;)


Η δυστυχία αυτού του κόσμου είναι ότι οι ηλίθιοι είναι γεμάτοι αυτοπεποίθηση
Αγάπα τους εχθρούς σου - αυτό θα τους τρελάνει
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": erfesios

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #79178 από DOOM_NX
Απαντήθηκε από DOOM_NX στο θέμα Τιμές pellet

giogud έγραψε:

Τάκης έγραψε:

giogud έγραψε: Αφού μόνος του τα είπε (ο Φαρσαλιώτης). Για ένα ασπράκι αυστριακό που το συσκευάζω στην Βουλγαρία είπε, μούρλια(το μούρλια δικό μου). Ο καθένας ας βγάλει τα συμπεράσματα του.


Όσα δεν φτάνει η αλεπού τα κάνει κρεμαστάρια. Να υποθέσω ότι αν ο προμηθευτής αγοράζει χύμα το αυστριακό πέλλετ στη Ρουμανία και το συσκευάζει στην Βουλγαρία σε 15κιλα εσύ και οι όμοιοί σου που καπαρώσατε τη θέση του αντιπροσώπου δεν παίρνετε την προμήθειά σας και εμείς μπορούμε και το αγοράζουμε 50 ευρώ φτηνότερα; Και εσύ με το δίκαιο σου να διαμαρτύρεσαι, αν είναι έτσι και χάνεις την προμήθεια, αλλά εγώ σαν καταναλωτής τι πρόβλημα έχω αν η επιχειρηματικότητα του εν λόγω μπορεί και μου προσφέρει καλό πέλλετ σε φθηνότερη τιμή;
ΥΓ Για ποιόν Φαρσαλιώτη μιλάς; Ο μόνος Φαρσαλιώτης στ κουβέντα αυτή είμαι εγώ και δεν εμπορεύομαι.


Χαρακτηρισμούς του στύλ

εσύ και οι όμοιοί

σου τους επιστρέφω. Όταν δεν έχουμε επιχειρήματα, ντύνουμε τα λεγόμενα με χαρακτηρισμούς μπας και πείσουμε κανέναν.

Το πέλλετ το βρήκα στην Καρδίτσα. Το είδα. Έμαθα και πληροφορίες από ανθρώπους του φόρουμ που επικοινώνησαν με τον συγκεκριμένο έμπορο.
Θα το ξαναπώ και συ αν θέλεις κάνε πάλι τον χαζό.

Το πέλλετ που συσκευάζει ο συγκεκριμένος είναι πέλλετ που η Schweighofer το προορίζει ΜΟΝΟ ΓΙΑ BIG BAG.

ΔΕΝ είναι το γνωστό πέλλετ που παράγεται στο Sebes που είναι πιστοποιημένο με Enplus A1.

Το συσκευάζει στην Βουλγαρία και ο καθένας ας βγάλει ότι συμπεράσματα θέλει και ας αγοράσει ότι προϊον θέλει....

Μικρά διαμαντάκια ανακαλύπτω με αυτή την αναζήτηση. Και μ'αρέσει που όταν έψαχνα να βρω την άκρη μόνος μου, δε μιλούσατε! :P

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #79254 από KERBEROS
Απαντήθηκε από KERBEROS στο θέμα Τιμές pellet

DOOM_NX έγραψε:

giogud έγραψε:

Τάκης έγραψε:

giogud έγραψε: Αφού μόνος του τα είπε (ο Φαρσαλιώτης). Για ένα ασπράκι αυστριακό που το συσκευάζω στην Βουλγαρία είπε, μούρλια(το μούρλια δικό μου). Ο καθένας ας βγάλει τα συμπεράσματα του.


Όσα δεν φτάνει η αλεπού τα κάνει κρεμαστάρια. Να υποθέσω ότι αν ο προμηθευτής αγοράζει χύμα το αυστριακό πέλλετ στη Ρουμανία και το συσκευάζει στην Βουλγαρία σε 15κιλα εσύ και οι όμοιοί σου που καπαρώσατε τη θέση του αντιπροσώπου δεν παίρνετε την προμήθειά σας και εμείς μπορούμε και το αγοράζουμε 50 ευρώ φτηνότερα; Και εσύ με το δίκαιο σου να διαμαρτύρεσαι, αν είναι έτσι και χάνεις την προμήθεια, αλλά εγώ σαν καταναλωτής τι πρόβλημα έχω αν η επιχειρηματικότητα του εν λόγω μπορεί και μου προσφέρει καλό πέλλετ σε φθηνότερη τιμή;
ΥΓ Για ποιόν Φαρσαλιώτη μιλάς; Ο μόνος Φαρσαλιώτης στ κουβέντα αυτή είμαι εγώ και δεν εμπορεύομαι.


Χαρακτηρισμούς του στύλ

εσύ και οι όμοιοί

σου τους επιστρέφω. Όταν δεν έχουμε επιχειρήματα, ντύνουμε τα λεγόμενα με χαρακτηρισμούς μπας και πείσουμε κανέναν.

Το πέλλετ το βρήκα στην Καρδίτσα. Το είδα. Έμαθα και πληροφορίες από ανθρώπους του φόρουμ που επικοινώνησαν με τον συγκεκριμένο έμπορο.
Θα το ξαναπώ και συ αν θέλεις κάνε πάλι τον χαζό.

Το πέλλετ που συσκευάζει ο συγκεκριμένος είναι πέλλετ που η Schweighofer το προορίζει ΜΟΝΟ ΓΙΑ BIG BAG.

ΔΕΝ είναι το γνωστό πέλλετ που παράγεται στο Sebes που είναι πιστοποιημένο με Enplus A1.

Το συσκευάζει στην Βουλγαρία και ο καθένας ας βγάλει ότι συμπεράσματα θέλει και ας αγοράσει ότι προϊον θέλει....

Μικρά διαμαντάκια ανακαλύπτω με αυτή την αναζήτηση. Και μ'αρέσει που όταν έψαχνα να βρω την άκρη μόνος μου, δε μιλούσατε! :P


Υπάρχουν πολλά διαμαντάκια σε διάφορα θέματα. Κι ως γνωστόν scripta manent...

Προδότης δεν είναι μόνον αυτός που φανερώνει τα μυστικά της πατρίδος στους εχθρούς,αλλά είναι και εκείνος που, ενώ κατέχει δημόσιο αξίωμα, εν γνώσει του δεν...
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": DOOM_NX

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #79510 από Nick_the_quick
Απαντήθηκε από Nick_the_quick στο θέμα Τιμές pellet
Τι εγινε ρε παιδια????

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.334 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ