Τιμές pellet

Περισσότερα
7 Χρόνια 8 Μήνες πριν #153362 από jnet
Απαντήθηκε από jnet στο θέμα Re:Τιμές pellet

Johnpropoman έγραψε: Καλημερα σε όλους !!! :) :) :)
Να και η προσφορα στα Praktiker (GRUNEHOLZ ENPLUS A1)
www.praktiker.gr/p/pellet-gruneholz-enplus-a1-15kg-64396



250€ για enplus A1 μια χαρα ακούγετε. Με τα μεταφορικά τι γίνεται? Γνρίζει κανείς?

Κοστίζει τόσο να είσαι ειλικρινής όταν είσαι ευφυής! Είναι σαν να είσαι τίμιος όταν είσαι φιλόδοξος.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
7 Χρόνια 7 Μήνες πριν #153365 από VOSDOGIAN
Απαντήθηκε από VOSDOGIAN στο θέμα Re:Τιμές pellet

jnet έγραψε:

Johnpropoman έγραψε: Καλημερα σε όλους !!! :) :) :)
Να και η προσφορα στα Praktiker (GRUNEHOLZ ENPLUS A1)
www.praktiker.gr/p/pellet-gruneholz-enplus-a1-15kg-64396



250€ για enplus A1 μια χαρα ακούγετε. Με τα μεταφορικά τι γίνεται? Γνρίζει κανείς?

3 παλέτες χτύπησα εγω απο αυτό στο πρακτικερ Μεταμόρφωσης,μεταφορικά μέχρι Ανω Λιόσια 22,5 ευρώ ............
841,14 ευρω σύνολο 72 σακιά έχει η παλέτα, καλά ειναι νομιζω

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
7 Χρόνια 7 Μήνες πριν #153371 από PAPADAKIS
Απαντήθηκε από PAPADAKIS στο θέμα Re:Τιμές pellet

VOSDOGIAN έγραψε:

jnet έγραψε:

Johnpropoman έγραψε: Καλημερα σε όλους !!! :) :) :)
Να και η προσφορα στα Praktiker (GRUNEHOLZ ENPLUS A1)
www.praktiker.gr/p/pellet-gruneholz-enplus-a1-15kg-64396



250€ για enplus A1 μια χαρα ακούγετε. Με τα μεταφορικά τι γίνεται? Γνρίζει κανείς?

3 παλέτες χτύπησα εγω απο αυτό στο πρακτικερ Μεταμόρφωσης,μεταφορικά μέχρι Ανω Λιόσια 22,5 ευρώ ............
841,14 ευρω σύνολο 72 σακιά έχει η παλέτα, καλά ειναι νομιζω


Πολύ καλή τιμή 272 € η παλέτα με 72 σακιά Α1.Και γράφουν δωρεάν μεταφορικά γιά αγορά πάνω από 140 €.
Αξίζει να πάρεις 3 παλέτες και να περιμένεις να τσιμπήσεις κανα 2 παλέτες Holtz από Leroy Merlyn (αρκετά καλό πέρυσι)
Πάντως θα έπρεπε και η Σκλαβενίτης τώρα που πήρε τα Μάκρο και Μαρινόπουλο να διαθέσει πέλετ στην Αττική.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
7 Χρόνια 7 Μήνες πριν #153372 από VOSDOGIAN
Απαντήθηκε από VOSDOGIAN στο θέμα Re:Τιμές pellet

PAPADAKIS έγραψε:

VOSDOGIAN έγραψε:

jnet έγραψε:

Johnpropoman έγραψε: Καλημερα σε όλους !!! :) :) :)
Να και η προσφορα στα Praktiker (GRUNEHOLZ ENPLUS A1)
www.praktiker.gr/p/pellet-gruneholz-enplus-a1-15kg-64396



250€ για enplus A1 μια χαρα ακούγετε. Με τα μεταφορικά τι γίνεται? Γνρίζει κανείς?

3 παλέτες χτύπησα εγω απο αυτό στο πρακτικερ Μεταμόρφωσης,μεταφορικά μέχρι Ανω Λιόσια 22,5 ευρώ ............
841,14 ευρω σύνολο 72 σακιά έχει η παλέτα, καλά ειναι νομιζω


Πολύ καλή τιμή 272 € η παλέτα με 72 σακιά Α1.Και γράφουν δωρεάν μεταφορικά γιά αγορά πάνω από 140 €.
Αξίζει να πάρεις 3 παλέτες και να περιμένεις να τσιμπήσεις κανα 2 παλέτες Holtz από Leroy Merlyn (αρκετά καλό πέρυσι)
Πάντως θα έπρεπε και η Σκλαβενίτης τώρα που πήρε τα Μάκρο και Μαρινόπουλο να διαθέσει πέλετ στην Αττική.

Δυστυχώς για τα μεταφορικά στα ψιλα γράμματα εξαιρούν καυσόξυλα και πελλετ :(

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": PAPADAKIS

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
7 Χρόνια 7 Μήνες πριν - 7 Χρόνια 7 Μήνες πριν #153374 από Pri
Απαντήθηκε από Pri στο θέμα Re:Τιμές pellet

PAPADAKIS έγραψε: Πολύ καλή τιμή 272 € η παλέτα με 72 σακιά Α1


Ρε παιδιά και η επίσημη προσφορά της Seewood τα ίδια δίνει και με δωρεάν μεταφορικά πάνω από 4 παλλέτες.

Και μάλιστα για βόρεια Ελλάδα και στερεά βγαίνει και φτηνότερα: www.seewood.gr/prosfores.html

VOSDOGIAN έγραψε: 3 παλέτες χτύπησα εγω απο αυτό στο πρακτικερ Μεταμόρφωσης,μεταφορικά μέχρι Ανω Λιόσια 22,5 ευρώ ............841,14 ευρω σύνολο 72 σακιά έχει η παλέτα, καλά ειναι νομιζω


841,14/3= 280,38 η παλλέτα μαζί με ΦΠΑ και μεταφορικά.

Δεν καταλαβαίνω πως αποτελεί προσφορά.

Εδώ ούτε αυτή η τιμή της Seewood νομίζω ότι αποτελεί και καμιά φοβερή προσφορά... (αν κι εγώ από αυτούς ψώνισα φέτος)

There is nothing more uncommon than common sense.
Last edit: 7 Χρόνια 7 Μήνες πριν by Pri.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
7 Χρόνια 7 Μήνες πριν - 7 Χρόνια 7 Μήνες πριν #153375 από VOSDOGIAN
Απαντήθηκε από VOSDOGIAN στο θέμα Re:Τιμές pellet
Για πια περιοχή μιλάς φιλε μου?Γιατι για Αθήνα δεν νομιζω οτι μπορείς να βρεις και φτηνότερα δυστυχώς ,αν παλι κανω λάθος πολυ θα ήθελα να μου πεις εσυ ή και καποιος άλλος που θα το βρω πιο οικονομικά...........
Μόλις είδα το λινκ που δείχνεις (εχω και λιγη στραβομάρα :unsure: ) δεν το είχα δει ευχαριστω :)

Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.
Last edit: 7 Χρόνια 7 Μήνες πριν by VOSDOGIAN.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": Pri

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.361 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ