Τι pellet θα αγοράσετε / αγοράσατε για το χειμώνα;

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #79467 από dimlyk

DOOM_NX έγραψε: dimlyk, αντί να αναρρωτιέσαι γιατί δεν πατάς το λινκ να δεις; :P

Το πρόβλημα είναι ότι είτε δεν ξέρει ΤΙ πουλάει είτε σκοπίμως το διαφημίζει ως πιστοποιημένο με ENplus/DINplus. Με την ανάλογη τιμή βεβαίως-βεβαίως!


το ειδα ...αλλα ηταν αργα :P


Η δυστυχία αυτού του κόσμου είναι ότι οι ηλίθιοι είναι γεμάτοι αυτοπεποίθηση
Αγάπα τους εχθρούς σου - αυτό θα τους τρελάνει

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #79496 από oddios

DOOM_NX έγραψε: dimlyk, αντί να αναρρωτιέσαι γιατί δεν πατάς το λινκ να δεις; :P

Το πρόβλημα είναι ότι είτε δεν ξέρει ΤΙ πουλάει είτε σκοπίμως το διαφημίζει ως πιστοποιημένο με ENplus/DINplus. Με την ανάλογη τιμή βεβαίως-βεβαίως!


λίγο που τους κουβέντιασα κατάλαβα πως δε το γνωρίζουν το αντικείμενο, έτυχε και συνεργάζονται με τις 2 εταιρείες ξυλείας, έτυχε να έχουν διαθέσιμες τεράστιες αποθήκες, είδαν πως είναι
"μοδα" το πέλλετ και είπαν να μπουν....... ούτε καν χρήστες πελλετ είναι...
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": DOOM_NX

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #79519 από DOOM_NX

oddios έγραψε: λίγο που τους κουβέντιασα κατάλαβα πως δε το γνωρίζουν το αντικείμενο, έτυχε και συνεργάζονται με τις 2 εταιρείες ξυλείας, έτυχε να έχουν διαθέσιμες τεράστιες αποθήκες, είδαν πως είναι
"μοδα" το πέλλετ και είπαν να μπουν....... ούτε καν χρήστες πελλετ είναι...

Δε δικαιολογείται η άγνοια όταν είσαι έμπορος. Όταν ξέρεις να γράψεις για τη Hasslacher και για DINplus/ENplus πιστοποιητικά, τότε κάτι ξέρεις.

Ο άλλος πήγε με το σκεπτικό να τα σκάσει για ENplus pellet και όχι για πέλλετ 3 χρονών μιας εταιρείας που της αφαιρέθηκαν τα πιστοποιητικά... Δηλαδή 360 έχουν οι φετινές παρτίδες με όλους τους ελέγχους, 360 κι αυτό που είναι στοκ από τον καιρό του Νώε;

Ξαναλέω ότι το πέλλετ μπορεί να είναι άριστο. Αλλά η παραπληνητική διαφήμιση να λείπει.
Last edit: 11 Χρόνια 3 Μήνες πριν by DOOM_NX.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #79520 από dimlyk
οχι το παλιο εχει 390 ...
η ωριμανση πληρωνεται :P


Η δυστυχία αυτού του κόσμου είναι ότι οι ηλίθιοι είναι γεμάτοι αυτοπεποίθηση
Αγάπα τους εχθρούς σου - αυτό θα τους τρελάνει
Last edit: 11 Χρόνια 3 Μήνες πριν by dimlyk.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": DOOM_NX

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #79760 από george_kont
Καλώς σας βρήκα στο φόρουμ. Εχω ένα λέβητα ΙΟΛΗ 20 ΚW πέλλετ/νερού σε διαμέρισμα 93 τ.μ και δουλεύει άψογα με το πέλλετ της Drau Holz. Είμαι 100% ικανοποιημένος. Ο έμπορος στην περιοχή μου Αλμυρός το δίνει 5 € τα 15 κιλά.
Last edit: 11 Χρόνια 3 Μήνες πριν by george_kont.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #79893 από theoilia
Προς αποκατάσταση της αλήθειας και επειδή , όπως λέμε,τα γραπτά μένουν οφείλω να πω πως εδώ και 3-4 μέρες τα Golden Nuggets καίνε μια χαρά στην σόμπα του πατέρα μου. Κανένα πρόβλημα από συσσώρευση στάχτης στο ποτήρι καύσης . Αυτό έγινε από μόνο του,δεν πειράξαμε τίποτα στις ρυθμίσεις της σόμπας .Τι να πω, μάλλον ήθελε να μας γνωρίσει λίγο καλύτερα προτού ξεδιπλώσει τις χάρες του...Η μόνη διαφορά με τα άλλα που καίω εγώ (σβαι-egger-δεν ξέρω τι άλλο) είναι η λίγο περισσότερη σκόνη που έχουν στα σακιά.

φέτος καίμε πετρέλαιο...


Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.136 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ