Φτηνό ή τζάμπα pellet: το θέμα στην παρέα του Forum!

Περισσότερα
12 Χρόνια 5 Μήνες πριν #78 από math_pro
Γειά σας και απο μένα.
Το κακό ειναι οτι πήγαν χαμένα πολλά link και πληροφορίες

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 5 Μήνες πριν #79 από KERBEROS
Και για να μπούμε σιγά σιγά στο θέμα ας μας πει κάποιος γιατί η εταιρεία βαρόμετρο της αγοράς πήγε στο 260 τον τόνο; Υπάρχουν λογικές εξηγήσεις κι ελπίζω αυτές να ισχύουν.

Προδότης δεν είναι μόνον αυτός που φανερώνει τα μυστικά της πατρίδος στους εχθρούς,αλλά είναι και εκείνος που, ενώ κατέχει δημόσιο αξίωμα, εν γνώσει του δεν...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 5 Μήνες πριν #80 από pantelis1973
Καλησπερα παλικαρια,αντε να οργανωθουμε...

Δεν κανει κρυο στην Ελλάδα...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 5 Μήνες πριν #81 από jimmys81
παιδια να ρωτησω κατι τωρα που ξεκιναμε το φορουμ;καθε ενας σας που γραφει μου ερχετε και στο μαιλ πως μπορω να το διορθωσω ωστε να μην στελνει

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 5 Μήνες πριν #82 από science

jimmys81 έγραψε: παιδια να ρωτησω κατι τωρα που ξεκιναμε το φορουμ;καθε ενας σας που γραφει μου ερχετε και στο μαιλ πως μπορω να το διορθωσω ωστε να μην στελνει


Πήγαινε κάτω στο Topic και κάνε Unsubscribe και δεν θα σου έρχεται πλέον mail
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": jimmys81

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 5 Μήνες πριν #83 από kostas.b
Καλησπερα και απο εμενα.
Μιας και στο αλλο ακατονομαστο φορουμ γινανε ανεπιθυμητοι οι μισοι απο εμας συνεχιζουμε εδω.
Να πω πως θα συμφωνισω με σχεδον ολα τα post του Βαγγελη και ειδικα μ' εκεινο που εκανε αναζητηση με αναρμοστες λεξεις και προσβολες και βρηκε χιλιαδες απο αυτες χωρις καμια να εχει σβυστει.

Καποιοι νομιζουν οτι ζουμε στη χουντα των συνταρματαρχων και οτι μπορουν με γελοιο και ξεδιαντροπο τροπο να μας φυμωσουνν.

Τελως παντων.
Εγω ευχομαι εδω να τις χιλιασουμε (τις σελιδες) και να εχουμε την ελευθερια του λογου και της αποψης.

Οι πελλεταδες εχουν αγριεψει και οι τιμες φτασανε στα υψη.Πολλοι εχουν εισαγει σομπες και λεβητες για τους οποιους δεν εχουν ιδεα ουτε καν πως αναβουν.Νομιζουν οτι πατας ενα κουμπι και βγαινει μια χοντρη.
Ευτυχως που τα μηχανηματα αυτα εχουν τσουχτερη τιμη κι ετσι αναγκαζουν τον καταναλωτη να ψαχτει λιγο παραπανω πριν παρει την τελικη αποφαση.Αποψη μου ειναι πως θα μας παρει λιγο χρονο μεχρι τα πραγματα να ομαλοποιηθουν και απο αποψης τιμων αλλα και απο αποψης τεχνογνωσιας και σωστων παροχων υπηρεσιων.

Διαγράφηκε link που απαγορεύεται

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.121 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ