Φτηνό ή τζάμπα pellet: το θέμα στην παρέα του Forum!

Περισσότερα
12 Χρόνια 5 Μήνες πριν #1665 από ΘΕΟΔΟΣΗΣ

ddt έγραψε:

KERBEROS έγραψε: Για να καταλάβουμε τι συμβαίνει αυτήν τη στιγμή στην αγορά με τους λέβητες.

Φίλος μου ανέφερε περίπτωση λέβητα γείτονά του, που μετά από λίγες μέρες χρήσης φορτώθηκε για επισκευή(;) στο εργοστάσιο, αφού τον είχαν σκάσει, χωρίς να βρίσκουν το πρόβλημα. Εδώ και είκοσι μέρες περιμένει. Ευτυχώς προνόησε να κρατήσει τον λέβητα πετρελαίου σε παράλληλη χρήση και δεν ξεπάγιασε. Δεν ήξερε ποιας εταιρείας είναι, αν και υποπτεύομαι από την περιοχή του εργοστασίου.

Εγώ αυτό που λέω σε πολύ κόσμο που ενδιαφέρεται για λέβητα ή σόμπα πέλλετ είναι να αγοράσουν συσκευή με βασικό κριτήριο το after sale service. Αποδόσεις, αυτοματισμοί, λίγα ή πολλά λεφτά, είναι άχρηστα, αν δεν υπάρχουν οι κατάλληλοι άνθρωποι να υποστηρίξουν το προϊόν. Μικρών δυνατοτήτων μηχάνημα μπορεί να απογειωθεί με σωστή υποστήριξη και σούπερ μηχάνημα να θαφτεί στην αντίθετη περίπτωση.

Και μην ξεχάσω, τον λέβητα πετρελαίου κρατήστε τον οπωσδήποτε!!!


φιλε κερβερος εγω τον δικο μου δεν ξερω τι να τον κανω.
αν θελεις και δευτερο για ρεζερβα σε περιπτωση που σου χαλασει ο πρωτος να μου το πεις :) :) :)

Παλιατζήδες δεν περνάνε από 'κει;

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 5 Μήνες πριν #1667 από ΘΕΟΔΟΣΗΣ

stef30 έγραψε: Εμένα ο παλιός λέβητας πετρελαίου έπιασε 35euro!!! στον παλιατζή.Τον καυστήρα όμως τον κράτησα.Μικρός είναι,δεν πιάνει και χώρο.

Όλα τα έδωσα σ' ένα γνωστό "Ρωσοπόντιο". Και τη δεξαμενή, που για να βγει, κόπηκε στα δύο!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 5 Μήνες πριν #1668 από ΘΕΟΔΟΣΗΣ

KERBEROS έγραψε: Αύριο περιμένω δύο γείτονες, για να δουν τον λέβητα. Σε λίγο θα ζητήσω ποσοστά μου φαίνεται. Από δω ο λέβητας, από δω το σιλό, από κει ο κοχλίας κ.ο.κ.

Κάθε επίσκεψη 10 τσουβαλάκια πέλλετ έκαστος! Να κάνουμε λίγο απόσβεση το λάπτοπ του τεχνικού!

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 5 Μήνες πριν #1672 από KERBEROS

ΘΕΟΔΟΣΗΣ έγραψε:

KERBEROS έγραψε: Αύριο περιμένω δύο γείτονες, για να δουν τον λέβητα. Σε λίγο θα ζητήσω ποσοστά μου φαίνεται. Από δω ο λέβητας, από δω το σιλό, από κει ο κοχλίας κ.ο.κ.

Κάθε επίσκεψη 10 τσουβαλάκια πέλλετ έκαστος! Να κάνουμε λίγο απόσβεση το λάπτοπ του τεχνικού!


Φαγώθηκες με το laptop...

Προδότης δεν είναι μόνον αυτός που φανερώνει τα μυστικά της πατρίδος στους εχθρούς,αλλά είναι και εκείνος που, ενώ κατέχει δημόσιο αξίωμα, εν γνώσει του δεν...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 5 Μήνες πριν #1673 από ΘΕΟΔΟΣΗΣ
Εγώ φαγώθηκα ή εσένα ...έφαγε;

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 5 Μήνες πριν #1682 από Θανοςκ04

XAALAARAA έγραψε: εδω βλεπουμε βιντεακια?



αμα βαζεις τα βλεπουμε αν δεν βαζεις δεν τα βλεπουμε χαχαχααχα

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.134 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ