Φτηνό ή τζάμπα pellet: το θέμα στην παρέα του Forum!

Περισσότερα
12 Χρόνια 5 Μήνες πριν - 12 Χρόνια 5 Μήνες πριν #114 από γιαννης-δραμα
Απ΄οτι εχω μαθει η alpha wood πουλαει στους εμπορους με 150 ευρω+φπα βεβαια χωρις να εχω δει τιμολογια. Τωρα δεν ξερω τι γινεται με τις εξαγωγες που κανει στην ιταλια, και κατα ποσο την συμφαιρουν απο το να πουλαει στην Ελλαδα? ΥΓ.ο βαλαντης εχει βοηθησει πολυ κοσμο ασχετως αν προασπιζει τα συμφεροντα μιας εταιριας.
Last edit: 12 Χρόνια 5 Μήνες πριν by γιαννης-δραμα.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 5 Μήνες πριν #115 από Θανοςκ04

energia έγραψε:

soholis έγραψε: Που χαθηκε ο Βαλλαντης ΟΕΟ
:whistle: :whistle: :whistle: :whistle: :whistle: :whistle: :whistle: :whistle:


δεν ξέρω εαν είχε συμμετοχή ο Βαλαντης σε αυτό που έγινε στο άλλο forum , γνωμη μου είναι ότι ΙΣΩΣ και να έβαλε το χεράκι του στις διαγραφές μερικών πόστ αλλά δεν νομίζω ότι έχει συμμετοχή στην διαγραφή των θεμάτων ,πολύ περισσότερο δε στον αποκλεισμό μερικών από το forum.
και ο λόγος που το αναφέρω αυτό είναι ότι αρκετοί από εμας ασχέτως εαν δεν το λένε ευθέως , θα περίμεναν μία τοποθέθηση επί του θέματος από τον ίδιο , πράγμα το οποίο δεν έγινε .
Γνωμη μου και πάλι είναι , χωρις να θέλω να τον υποστηρίξω, ότι δεν έχει καμία δικαιοδοσία στην διαμόρφωση της τιμής του πέλλετ και απλά είναι ένας εργαζόμενος σε μία εταιρία παραγωγής πέλλετ.
και ο οποίος έχει προσφέρει πολλά σε αυτό.
Απλώς το θέμα πρέπει να ξεκαθαρίσει και εαν κάποιοι έχουν διαφορετική γνώμη καλά θα ήταν να τοποθετηθούν ευθέως και να μην αφήνουμε να αιωρούνται διάφορα


καλημερα και απο εμενα σε ολους , θα στειλω πρωσοπικα και σε αλλους που δεν τους βλεπω ακομα εδω , για την ωρα μπορω να στελνω μονο πρωσοπικα ,
δεν νομιζω να ειχε καποια σχεση ο Κωστας σε ολο αυτο το παιχνιδι

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 5 Μήνες πριν #118 από mpampisfirm
Γεια χαρά και από εμένα.Καλή αρχή παιδιά! B)

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 5 Μήνες πριν #122 από ivantzid
Παιδιά το νημα πελλετ ξαναεμφανίστικε.

Κλειδωμένο!

OPEN MIND FOR A DIFFERENT VIEW, NOTHING ELSE MATTERS.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 5 Μήνες πριν - 11 Χρόνια 5 Μήνες πριν #124 από XAALAARAA
ΠΑΙΔΙΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΤΕ ΝΑ ΡΙΧΝΕΤΕ ΛΑΣΠΗ ΣΤΟΝ ΚΩΣΤΑ ΝΑΣ.Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΕΧΕΙ ΔΩΣΕΙ ΚΑΙ ΤΗΝ ΖΩΗ ΤΟΥ ΓΙΑ ΤΑ ΠΕΛΛΕΤ ΜΗΝ ΛΕΤΕ ΑΝΑΚΡΙΒΕΙΕΣ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΓΝΩΡΙΖΕΤΕ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΚΑΙ ΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ.
<table> <tr> <td> <div class="my_poll_header"><h4><a href="http://www.galop.gr/index.php?topic=143">Τρόποι θέρμανσης οικίας</a></h4><span>Τι καταναλώνετε για τη θέρμανση της οικίας σας;</span></div><br /><br /> <form action="http://www.galop.gr/index.php?action=vote;topic=143.;poll=1858" method="post" accept-charset="UTF-8" style="margin: 0px;"> <table> <tr> <td colspan="2"> Μπορείτε να ενεργοποιήσετε μέχρι 3 επιλογές. </td> </tr><tr> <td style="padding-left:60px;"> <input type="checkbox" name="options[]" id="options-1" value="1" class="check" /> <label for="options-1">Πετρέλαιο</label><br /> <input type="checkbox" name="options[]" id="options-2" value="2" class="check" /> <label for="options-2">Ηλεκτρικό ρεύμα</label><br /> <input type="checkbox" name="options[]" id="options-3" value="3" class="check" /> <label for="options-3">Ξύλα</label><br /> <input type="checkbox" name="options[]" id="options-4" value="4" class="check" /> <label for="options-4">Αέριο</label><br /> <input type="checkbox" name="options[]" id="options-5" value="5" class="check" /> <label for="options-5">Άλλο</label><br /> </td> <td valign="bottom" style="padding-left: 15px;"> </td> </tr><tr> <td colspan="2"><input type="submit" value="Αποστολή ψήφου" /></td> </tr> </table><input type="hidden" name="shared_uid" value="3507" /></form> </td> </tr> </table>

ΡΕ ΟΥΣΤΤΤΤΤ
Last edit: 11 Χρόνια 5 Μήνες πριν by XAALAARAA.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": kostaspellet

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 5 Μήνες πριν #126 από Θανοςκ04
ή εγινε καποιο λαθος ή σβηνουν και εδω μυνηματα, επειδη εγω και μερικοι αλλοι θα μιλαμε για πυρινα και πυρινοξυλο αν γινοταν να αλλαζε το πελλετ και να μπει βιομαζα τι λετε και εσεις ; αλλιως αφηστετο ετσι και γραφουμε για ολα

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.132 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ