Φτηνό ή τζάμπα pellet: το θέμα στην παρέα του Forum!

Περισσότερα
12 Χρόνια 3 Μήνες πριν #5060 από thegoul
Προχθές παρέλαβα και εγώ την Idroflexa και απο την ερχόμενη εβδομάδα θα την εγκαταστήσω.
Μπορεί να μου πει ο soholis περίπου πόσες ώρες την ημέρα την έχει σε λειτουργία με αυτήν την κατανάλωση που αναφέρει για το τρίμηνο;
Είναι εύκολη στο να την χειριστή κάποιος αρχάριος όπως εγώ;

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 3 Μήνες πριν - 12 Χρόνια 3 Μήνες πριν #5142 από soholis

thegoul έγραψε: Προχθές παρέλαβα και εγώ την Idroflexa και απο την ερχόμενη εβδομάδα θα την εγκαταστήσω.
Μπορεί να μου πει ο soholis περίπου πόσες ώρες την ημέρα την έχει σε λειτουργία με αυτήν την κατανάλωση που αναφέρει για το τρίμηνο;
Είναι εύκολη στο να την χειριστή κάποιος αρχάριος όπως εγώ;


Ότι χρειαστείς εδώ είμαστε

Λειτουργια 10 ωρες περιπου τη μερα .
Last edit: 12 Χρόνια 3 Μήνες πριν by soholis.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 3 Μήνες πριν #5145 από thegoul
Ευχαριστώ...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 3 Μήνες πριν - 12 Χρόνια 3 Μήνες πριν #5182 από KERBEROS
Πώς ξεκινά μια όμορφη, ηλιόλουστη Παρασκευή...

Από χθες αργά το βράδυ υπήρχε μια ελαφριά μυρωδιά μέσα στο σπίτι. Το πρωί που ξυπνήσαμε η μυρωδιά ήταν έντονη. Από ζέστη όλα κανονικά. Φοβήθηκα για φωτιά στο λεβητοστάσιο. Πανικός. Κλείνω τον λέβητα. Τρέχω, ανοίγω την πόρτα στο λεβητοστάσιο και... σοκ. Μαύρη κάπνα, κατάμαυρη. Φωτιά πουθενά. Παράξενο. Η κάπνα φεύγει γρήγορα. Και ιδού το ΘΑΥΜΑ. Το λατρευτό συνεργείο που μου έβαλε το ταφ καθαρισμού, το έβαλε τόσο τέλεια, που η καμινάδα βγήκε από αυτό και όλα τα καυσαέρια βγαίναν στο λεβητοστάσιο. Αξέχαστες στιγμές εκτιλύχθηκαν μετά. Ουρλιαχτά στο τηλέφωνο, για να έρθουν να διορθώσουν τα χάλια. Η WILTEC, ευτυχώς, καθάρισε γρήγορα την 'Βαγδάτη' του λεβητοστασίου. Άλλο συνεργείο έφτασε σε 30! λεπτά και διόρθωσε το ρεζιλίκι των άλλων.
Και μια σημείωση: ο ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ξέρει για το φόρουμ και για το ότι γράφω εδώ. Δοκιμάστε το κι εσείς. Αν νομίζετε ότι δεν τους ενδιαφέρει, κάνετε μεγάλο λάθος.
Ο άνθρωπος, πάντως, που είναι και γείτονας, μου ζήτησε συγνώμη. Το περίεργο είναι, επίσης, που ο λέβητας δούλευε κανονικά χωρίς καμινάδα.

Έτσι, λοιπόν, μια όμορφη και ηλιόλουστη Παρασκευή συνεχίζεται. Ο θεός να με φυλάει. Όλα σ' εμένα συμβαίνουν.

ΥΓ: Ό,τι στραβό σας προξενούν οι εγκαταστάτες, οι προμηθευτές ή κάποιοι άλλοι, πείτε το. Τους 'βοηθάει' να διορθωθούν. Δεν είναι ρουφιανιά, όπως λανθασμένα πιστεύετε κάποιοι, ή αμφισβήτηση της επιλογής σας, όπως πιστεύετε κάποιοι άλλοι. Μέσο πίεσης είναι. Τους κάνει 'καλύτερους'.

Προδότης δεν είναι μόνον αυτός που φανερώνει τα μυστικά της πατρίδος στους εχθρούς,αλλά είναι και εκείνος που, ενώ κατέχει δημόσιο αξίωμα, εν γνώσει του δεν...
Last edit: 12 Χρόνια 3 Μήνες πριν by KERBEROS.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": jnet

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 3 Μήνες πριν #5188 από Nasikas
σου έβαλε τουλάχιστον σφιγκτήρα;
Αν όχι, βάλε μόνος σου.



Χαίρομαι που όλοι έγιναν ειδικοί στο πέλλετ.
Χαίρομαι που βλέπουν με δέος καθε ξενικό όνομα που κυκλοφορεί.
Επιβεβαιώνομαι.
Πάντα...
Συνημμένα:

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
12 Χρόνια 3 Μήνες πριν #5189 από KERBEROS
Έβαλαν σφιγκτήρες και βίδες όπου υπάρχει ένωση. Άμα καείς στο γάλα, φυσάς και το γιαούρτι...

Προδότης δεν είναι μόνον αυτός που φανερώνει τα μυστικά της πατρίδος στους εχθρούς,αλλά είναι και εκείνος που, ενώ κατέχει δημόσιο αξίωμα, εν γνώσει του δεν...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.132 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ