Καύση Creta Pellet σε αερόθερμη σόμπα Ravelli

Περισσότερα
10 Χρόνια 9 Μήνες πριν #106128 από avato-pantou
Πιως εχει παραπονο?ο ανθρωπος ειναι τελειος επαγγελματιας...

Είμαι εγώ καλό παιδί...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 9 Μήνες πριν - 10 Χρόνια 9 Μήνες πριν #106138 από stergiosbik
Φιλε Χαρη Creta Pellet(αν κανω λαθος για το ονομα συγγνωμη) επετρεψε μου μια συμβουλη.
Το πελλετ που παραγεις δειχνει αρκετα καλο εως πολυ καλο.
Δεν γινεται ομως να καιγεται απο ολα τα μηχανηματα.
Ειτε γιατι οντως το μηχανημα δεν μπορει να το καψει ειτε γιατι ο κατοχος του μηχανηματος δεν ξερει να δουλεψει το μηχανημα του.(Κατα την ταπεινη μου αποψη αυτοι ειναι κ οι περισσοτεροι ;) )
Εσυ συνεχισε αυτο που κανεις χωρις να πεφτεις στο επιπεδο ορισμενων.
Ο επαγγελματισμος σου κ η συνεπεια σε αυτο που παραγεις θα ειναι η καλυτερη απαντηση.
Ηδη οπως θα εχεις καταλαβει εχεις ως υπερασπιστες αυτους που δοκιμασαν το προιον σου κ εμειναν ευχαριστημενοι.
Μην ασχολεισαι στο ξαναλεω.
Κοιτα τη δουλεια σου κ μην ανησυχεις.Οποιος εχει ματια βλεπει! ;)
Αυτα κ συγγνωμη για την "υποδειξη".

Δεν είναι ότι δεν είμαστε επαναστάτες. Απλά είμαστε άτυχοι που δεν είναι όπλο ο καναπές!!!


Last edit: 10 Χρόνια 9 Μήνες πριν by stergiosbik.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 9 Μήνες πριν #106141 από jnet
Απαντήθηκε από jnet στο θέμα Καύση Creta Pellet σε αερόθερμη σόμπα Ravelli

creta pellet έγραψε:

Stavrax έγραψε: Την γνώμη που έχεις για τον οποιοδήποτε μέσα από το φόρουμ κράτα την για τον εαυτό σου. Δεν ενδιαφέρει κανέναν. Απειλές και χαρακτηρισμούς, αλλού. Δεν είναι ούτε το χωράφι σου ούτε το μαγαζί σου για να φέρεσαι έτσι.
Οι ερωτήσεις ήταν συγκεκριμένες και αν δεν ήξερες τι να απαντήσεις ας μην απαντούσες. Η συμπεριφορά σου δείχνει ανεπάρκεια επιχειρημάτων.
Επιτέλους σταμάτα να συμπεριφέρεσαι επιθετικά προς άλλα μέλη. Είναι τελείως εκτός της λογικής του φόρουμ.


απο οτι γραφετε το φορουμ εχει περιπου 5000 χιλιαδες μελη. το προβλημα που εχω ειναι με 3 συγκεκριμενα ατομα .τι κανετε γιαυτο .τα συγκεκριμενα ατομα δημιουργουν προβληματα και ειναι γνωστα σε ολους.αντι να κανετε παρατηρηση σε μενα για μαζευτε τους.εκτος αν δεν θελετε .ακριβως επειδη δεν ειναι ουτε το χωραφι ουτε το μαγαζι μου δεν μου αρεσει να μου συμπεριφερονται ετσι.δεν σε εχω ακουσει ποτε οταν δεχομαι τοσες επιθεσεις να κανεις κατι .αν θελεις να κανεις κριτικη κανε στον εαυτο σου που εχεις αφησεις τα πραγματα να φτασουν ως εδω. ουτε εσβησες ποτε κατι απο ολα αυτα που εχουν γραψει.αν δεν σας αρεσω διαγραψτε με και αφηστε τους δικου σας να κανουν οτι γουσταρουν.ειναι αρκετα βολικο προχωρα στη διαγραφη μου


Χάρη στο έχω πει και τηλεφωνικως ότι αν δεν άντεχεις την κριτική σε θερμόπαρακαλώ να σταματήσεις να γράφεις και πάνω απο όλα να σταματήσεις να απειλεις. Δε πρόκειται να συμμαζετει κανένας. Το φόρουμ είναι ελεύθερο βήμα και ο καθένας λέει την γνωμη του. Όλοι βλέπουν τα γραφόμενα και κρίνουν.

Καλή συνέχεια σε όλους σας.

Το βράδυ που επιστρέφω απο την Χαλκιδική θα φρόντισω να τα διαβάσω όλα και να δώ τα βίντεο και να εκφέρω επιπλέον άποψη

Κοστίζει τόσο να είσαι ειλικρινής όταν είσαι ευφυής! Είναι σαν να είσαι τίμιος όταν είσαι φιλόδοξος.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 9 Μήνες πριν #106149 από creta pellet

stergiosbik έγραψε: Φιλε Χαρη Creta Pellet(αν κανω λαθος για το ονομα συγγνωμη) επετρεψε μου μια συμβουλη.
Το πελλετ που παραγεις δειχνει αρκετα καλο εως πολυ καλο.
Δεν γινεται ομως να καιγεται απο ολα τα μηχανηματα.
Ειτε γιατι οντως το μηχανημα δεν μπορει να το καψει ειτε γιατι ο κατοχος του μηχανηματος δεν ξερει να δουλεψει το μηχανημα του.(Κατα την ταπεινη μου αποψη αυτοι ειναι κ οι περισσοτεροι ;) )
Εσυ συνεχισε αυτο που κανεις χωρις να πεφτεις στο επιπεδο ορισμενων.
Ο επαγγελματισμος σου κ η συνεπεια σε αυτο που παραγεις θα ειναι η καλυτερη απαντηση.
Ηδη οπως θα εχεις καταλαβει εχεις ως υπερασπιστες αυτους που δοκιμασαν το προιον σου κ εμειναν ευχαριστημενοι.

Μην ασχολεισαι στο ξαναλεω.
Κοιτα τη δουλεια σου κ μην ανησυχεις.Οποιος εχει ματια βλεπει! ;)
Αυτα κ συγγνωμη για την "υποδειξη".


καλημερα stergiosbik
συγκεκριμενα ατομα απο τι πρωτη μερα που μπηκα στο φορουμ προσπαθουν να δημιουργησουν εντυπωσεις.σε ολες
τις εταιρειες εκτος απο μια .τοσο καιρο προσπαθησα να μην ασχολουμαι αλλα ολα εχουν ενα οριο .οταν κανουν επιθεσεις παντα ειναι ολοι μαζι συνεννοουνται και ορμανε.Αυτος ειναι ο λογος που εχουν φυγει και οι υπολοιποι. ο ΝΑΣΙΚΑΣ πριν φυγει ολοι διαβασαμε τι εγραψε. τα συγκεκριμενα ατομα αν ενεργουσαν σε ολους ετσι θα σκεφτομουν απλα 3 κωλοπαιδα ειναι.ο τροπος μου δεν αλλαζει ισα ισα αν δεν σταματησουν θα χειροτερεψει.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 9 Μήνες πριν #106150 από giogud

creta pellet έγραψε:

stergiosbik έγραψε: Φιλε Χαρη Creta Pellet(αν κανω λαθος για το ονομα συγγνωμη) επετρεψε μου μια συμβουλη.
Το πελλετ που παραγεις δειχνει αρκετα καλο εως πολυ καλο.
Δεν γινεται ομως να καιγεται απο ολα τα μηχανηματα.
Ειτε γιατι οντως το μηχανημα δεν μπορει να το καψει ειτε γιατι ο κατοχος του μηχανηματος δεν ξερει να δουλεψει το μηχανημα του.(Κατα την ταπεινη μου αποψη αυτοι ειναι κ οι περισσοτεροι ;) )
Εσυ συνεχισε αυτο που κανεις χωρις να πεφτεις στο επιπεδο ορισμενων.
Ο επαγγελματισμος σου κ η συνεπεια σε αυτο που παραγεις θα ειναι η καλυτερη απαντηση.
Ηδη οπως θα εχεις καταλαβει εχεις ως υπερασπιστες αυτους που δοκιμασαν το προιον σου κ εμειναν ευχαριστημενοι.

Μην ασχολεισαι στο ξαναλεω.
Κοιτα τη δουλεια σου κ μην ανησυχεις.Οποιος εχει ματια βλεπει! ;)
Αυτα κ συγγνωμη για την "υποδειξη".


καλημερα stergiosbik
συγκεκριμενα ατομα απο τι πρωτη μερα που μπηκα στο φορουμ προσπαθουν να δημιουργησουν εντυπωσεις.σε ολες
τις εταιρειες εκτος απο μια .τοσο καιρο προσπαθησα να μην ασχολουμαι αλλα ολα εχουν ενα οριο .οταν κανουν επιθεσεις παντα ειναι ολοι μαζι συνεννοουνται και ορμανε.Αυτος ειναι ο λογος που εχουν φυγει και οι υπολοιποι. ο ΝΑΣΙΚΑΣ πριν φυγει ολοι διαβασαμε τι εγραψε. τα συγκεκριμενα ατομα αν ενεργουσαν σε ολους ετσι θα σκεφτομουν απλα 3 κωλοπαιδα ειναι.ο τροπος μου δεν αλλαζει ισα ισα αν δεν σταματησουν θα χειροτερεψει.


Πολλά τα υπονοούμενα. Θα πρέπει να απαντήσω και να σχολιάσω. Ο Νάσικας είναι φίλος στην δουλειά, μιλάμε 2-3 φορές την εβδομάδα και ένα από τα θέματα που τον ξενέρωσαν αφάνταστα ήταν η προώθηση από ορισμένους αθέμιτων τρόπων πώλησης πέλλετ.
Όσο για τα υπονοούμενα για σχέσεις με συγκεκριμένα μέλη, θα πω ότι ελάχιστα μέλη του φόρουμ γνωρίζω με τα nick τους(4-5 δηλαδή). Επίσης κάποιους θυμάμαι μόνο από τις παραδόσεις και τίποτα άλλο.

Τον john88s ούτε τον ξέρω, ούτε ξέρω αν έχει πάρει πέλλετ από εμάς, ούτε ξέρω αν τον έχω γνωρίσει από κοντά, ούτε θυμάμαι να έχουμε μιλήσει στο τηλέφωνο. Ας με συγχωρέσει αυτός και όλοι οι άλλοι αλλά δέχομαι και πραγματοποιώ περισσότερες από 100 κλήσεις μέσα στις 10-12 ώρες που εργάζομαι ημηρεσίως. Με τον Παναγιώτη μόνο μια φορά μιλήσαμε στο τηλέφωνο για λιγότερο από 2 λεπτά και αυτό αφορούσε μια του περυσινή παραγγελία. 2 φορές αν θυμάμαι ανταλλάξαμε και κάποια mail. Αυτά.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 9 Μήνες πριν #106151 από creta pellet

giogud έγραψε:

creta pellet έγραψε:

stergiosbik έγραψε: Φιλε Χαρη Creta Pellet(αν κανω λαθος για το ονομα συγγνωμη) επετρεψε μου μια συμβουλη.
Το πελλετ που παραγεις δειχνει αρκετα καλο εως πολυ καλο.
Δεν γινεται ομως να καιγεται απο ολα τα μηχανηματα.
Ειτε γιατι οντως το μηχανημα δεν μπορει να το καψει ειτε γιατι ο κατοχος του μηχανηματος δεν ξερει να δουλεψει το μηχανημα του.(Κατα την ταπεινη μου αποψη αυτοι ειναι κ οι περισσοτεροι ;) )
Εσυ συνεχισε αυτο που κανεις χωρις να πεφτεις στο επιπεδο ορισμενων.
Ο επαγγελματισμος σου κ η συνεπεια σε αυτο που παραγεις θα ειναι η καλυτερη απαντηση.
Ηδη οπως θα εχεις καταλαβει εχεις ως υπερασπιστες αυτους που δοκιμασαν το προιον σου κ εμειναν ευχαριστημενοι.

Μην ασχολεισαι στο ξαναλεω.
Κοιτα τη δουλεια σου κ μην ανησυχεις.Οποιος εχει ματια βλεπει! ;)
Αυτα κ συγγνωμη για την "υποδειξη".


καλημερα stergiosbik
συγκεκριμενα ατομα απο τι πρωτη μερα που μπηκα στο φορουμ προσπαθουν να δημιουργησουν εντυπωσεις.σε ολες
τις εταιρειες εκτος απο μια .τοσο καιρο προσπαθησα να μην ασχολουμαι αλλα ολα εχουν ενα οριο .οταν κανουν επιθεσεις παντα ειναι ολοι μαζι συνεννοουνται και ορμανε.Αυτος ειναι ο λογος που εχουν φυγει και οι υπολοιποι. ο ΝΑΣΙΚΑΣ πριν φυγει ολοι διαβασαμε τι εγραψε. τα συγκεκριμενα ατομα αν ενεργουσαν σε ολους ετσι θα σκεφτομουν απλα 3 κωλοπαιδα ειναι.ο τροπος μου δεν αλλαζει ισα ισα αν δεν σταματησουν θα χειροτερεψει.


Πολλά τα υπονοούμενα. Θα πρέπει να απαντήσω και να σχολιάσω. Ο Νάσικας είναι φίλος στην δουλειά, μιλάμε 2-3 φορές την εβδομάδα και ένα από τα θέματα που τον ξενέρωσαν αφάνταστα ήταν η προώθηση από ορισμένους αθέμιτων τρόπων πώλησης πέλλετ.
Όσο για τα υπονοούμενα για σχέσεις με συγκεκριμένα μέλη, θα πω ότι ελάχιστα μέλη του φόρουμ γνωρίζω με τα nick τους(4-5 δηλαδή). Επίσης κάποιους θυμάμαι μόνο από τις παραδόσεις και τίποτα άλλο.

Τον john88s ούτε τον ξέρω, ούτε ξέρω αν έχει πάρει πέλλετ από εμάς, ούτε ξέρω αν τον έχω γνωρίσει από κοντά, ούτε θυμάμαι να έχουμε μιλήσει στο τηλέφωνο. Ας με συγχωρέσει αυτός και όλοι οι άλλοι αλλά δέχομαι και πραγματοποιώ περισσότερες από 100 κλήσεις μέσα στις 10-12 ώρες που εργάζομαι ημηρεσίως. Με τον Παναγιώτη μόνο μια φορά μιλήσαμε στο τηλέφωνο για λιγότερο από 2 λεπτά και αυτό αφορούσε μια του περυσινή παραγγελία. 2 φορές αν θυμάμαι ανταλλάξαμε και κάποια mail. Αυτά.


δεν με ενδιαφερει ποσες κλησεις σου κανουν καθε μερα .τωρα ποιον ξερεις και ποιον δεν ξερεις εσυ ξερεις καλυτερα.δεν εχω γραψει ποτε εκει που γραφεις ουτε οταν καποια μελη σε κατηγορουνε για δικους τους λογους .τωρα αν το βιντεο που εστειλε η pelletech δεν ειναι πραγματικο οπως λες 10 παλετες πελλετ της κανω δωρεα στο φορουμ να της βαλουν κληρωση να της δωσουν στα πραγματικα μελη που εχει αυτο το φορουμ .αν ειναι πραγματικο το βιντεο θα χασεις 10 παλετες θα της κανεις εσυ δωρεα στο φορουμ .ετσι θα σου λυθει η περιεργεια .
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": kosmidis80

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.081 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ