Καύση Creta Pellet σε αερόθερμη σόμπα Ravelli

Περισσότερα
10 Χρόνια 9 Μήνες πριν #106154 από giogud
Το πέλλετ από πυρηνόξηλο, τι ΦΠΑ έχει; 13% ή 23%;

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 9 Μήνες πριν #106224 από mastoras

giogud έγραψε: Ο Νάσικας είναι φίλος στην δουλειά, μιλάμε 2-3 φορές την εβδομάδα και ένα από τα θέματα που τον ξενέρωσαν αφάνταστα ήταν η προώθηση από ορισμένους αθέμιτων τρόπων πώλησης πέλλετ.


Ασε ρε Γιώργη......άσε :lol: που κάθεσαι και γράφεις τέτοια πράγματα.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 9 Μήνες πριν - 10 Χρόνια 9 Μήνες πριν #106231 από kosmidis80

mastoras έγραψε:

giogud έγραψε: Ο Νάσικας είναι φίλος στην δουλειά, μιλάμε 2-3 φορές την εβδομάδα και ένα από τα θέματα που τον ξενέρωσαν αφάνταστα ήταν η προώθηση από ορισμένους αθέμιτων τρόπων πώλησης πέλλετ.


Ασε ρε Γιώργη......άσε :lol: που κάθεσαι και γράφεις τέτοια πράγματα.


Λεμε και καμια μαλακια να περασει η ωρα! :lol:

Αυτο σε πειραξε?

Θα κανω και ενα σεναριο επιστημονικης φαντασιας?! : Η πλακα θα ηταν αν εδεινε ασχετο ονομα o Μιχαλης και εβρισκε και αποδειξη λιανικης σε αυτο το ονομα! :lol: Το φανταζεσαι? Θα ειχε πολυ πλακα!

Υγ. Χθες μιλησα με τον Κωστα και δεν μου ειπε αυτα που αναφερεις κ. Γκουντελια, κατι για μαλ@κισμενα λεγαμε!
Last edit: 10 Χρόνια 9 Μήνες πριν by kosmidis80.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 9 Μήνες πριν #106257 από KERBEROS

kosmidis80 έγραψε:

mastoras έγραψε:

giogud έγραψε: Ο Νάσικας είναι φίλος στην δουλειά, μιλάμε 2-3 φορές την εβδομάδα και ένα από τα θέματα που τον ξενέρωσαν αφάνταστα ήταν η προώθηση από ορισμένους αθέμιτων τρόπων πώλησης πέλλετ.


Ασε ρε Γιώργη......άσε :lol: που κάθεσαι και γράφεις τέτοια πράγματα.


Λεμε και καμια μαλακια να περασει η ωρα! :lol:

Αυτο σε πειραξε?

Θα κανω και ενα σεναριο επιστημονικης φαντασιας?! : Η πλακα θα ηταν αν εδεινε ασχετο ονομα o Μιχαλης και εβρισκε και αποδειξη λιανικης σε αυτο το ονομα! :lol: Το φανταζεσαι? Θα ειχε πολυ πλακα!

Υγ. Χθες μιλησα με τον Κωστα και δεν μου ειπε αυτα που αναφερεις κ. Γκουντελια, κατι για μαλ@κισμενα λεγαμε!


Για το υστερόγραφό σου μια απορία Θοδωρή:
Ο χαρακτηρισμός που αναφέρεις αφορά όσους έχουν μιλήσει εναντίον του πέλλετ ΑΛΦΑ σ' αυτό το φόρουμ;
Περιμένω με τεράστια αγωνία την απάντηση.

Προδότης δεν είναι μόνον αυτός που φανερώνει τα μυστικά της πατρίδος στους εχθρούς,αλλά είναι και εκείνος που, ενώ κατέχει δημόσιο αξίωμα, εν γνώσει του δεν...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 9 Μήνες πριν #106271 από kosmidis80
Οχι Πετρο, εξυπνος ανθρωπος εισαι, μην με κανεις να μπω σε πειρασμο?! :cheer:

Αφορα εκεινους που μιλουν αρνητικα για το αλφα, το κρετα κτλ κτλ, χωρις να το εχουν δει ποτε, ποσο μαλιστα να το εχουν δοκιμασει! Αφορα λοιπον εκεινους που (πλεον το πιστευω) εχουν συμφεροντα ή και καποιους που απο αφελεια κανουν τους λαγους των εμπορων.

Και για να μην προτρεξει και πει καποιος οτι και εγω τα ιδια κανω, απλα να πω οτι ενω εχω παρει δειγμα και αλφα και κρετα πχ ΔΕΝ αγορασα απο τους φιλους (ναι θεωρω τον Χαρη και τον Κωστα φιλους μου!) καθως τους αγαπω τους εκτιμω αλλα δεν με συμφερε η τιμη! Δεν εχω λοιπον κανενα συμφερον απο το να υπερασπιζομαι τον Ελληνα κατασκευαστη πελλετ, παρα μονον μπας και μεινουν εδω τα λεφτα και δουμε καμια μερα την γ@μημενη την αναπτυξη
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": stergiosbik

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 9 Μήνες πριν #106277 από giogud

kosmidis80 έγραψε: Θα κανω και ενα σεναριο επιστημονικης φαντασιας?! : Η πλακα θα ηταν αν εδεινε ασχετο ονομα o Μιχαλης και εβρισκε και αποδειξη λιανικης σε αυτο το ονομα! :lol: Το φανταζεσαι? Θα ειχε πολυ πλακα!


Είσαι απλά γελοίος. Σιγά μη κάτσω να αποδείξω ότι δεν είμαι ελέφαντας.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.076 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ