Καύση Creta Pellet σε αερόθερμη σόμπα Ravelli

Περισσότερα
10 Χρόνια 8 Μήνες πριν #107702 από mastoras
Οταν όλοι οι φανατικοί υπέρμαχοι των πιστοποιημένων πέλλετ καταναλωτές, σταματήσουν να αγοράζουν τρόφιμα για την οικογένειας τους, από τις λαϊκές αγορες, τα κρεοπωλεία, τα ιχθυοπωλεία, και από όπου αλλού διακινείται τρόφιμο χωρίς γραπτή και εμφανής στην συσκευασία πιστοποίηση, τότε θα πάψω να ασχολούμαι με αυτόν τον "συνειδητοποιημένο και ενημερωμένο καταναλωτή"

Οσο όμως αυτός ο καταναλωτής τρώει, και ταΐζει τα παιδιά του, με ότι χύμα προϊόν, και αγνώστου προέλευσης βρίσκει μπροστά του, και στην συνέχεια αυτό το ίδιο άτομο αναπτύσσει θεωρίες υπέρ των πιστοποιημένων καυσόξυλων [πελλετ] που θα κάψει στην σόμπα του, τότε θα βρίσκομαι μόνιμα και συνεχώς σε αντιπαραθέσεις.

Αυτή η βλακεία πρέπει να σταματήσει......και ιδίως μέσα από αυτόν τον χώρο όπως είναι το energ.gr
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": kosmidis80, χρηστος8, stratis 1, vag1234

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 8 Μήνες πριν - 10 Χρόνια 8 Μήνες πριν #107704 από michalisgr
εγω δηλαδη τωρα που θα παραλαβω τη παλετα απο την ΚΡΕΤΑ ΠΕΛΛΕΤ θα εχω προβλημα στη σομπα μου;; Εγω τις δοκιμες μου θα τις κανω.. να δω τι παιζει και ποσο καλο ειναι... θα σας ενημερωσω σχετικα


α και για οσους ΔΕΝ θυμουνται... Περσυ τετοιο καιρο....

ΔΟΚΙΜΕΣ ΠΕΛΛΕΤ & ΦΙΛΤΡΟ
Last edit: 10 Χρόνια 8 Μήνες πριν by michalisgr.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 8 Μήνες πριν #107706 από vag1234
Αγοράστε ποσότητες μικρές ικανές να κάνετε τις δοκιμές σας. Αν σας ικανοποιεί κάποιο απιστοποίητο στην καύση και στην τιμή αγοράστε μεγαλύτερη ποσότητα..

Απλά αν αγοράσεις πιστοποιημένο δεν χρειάζεται να ψαχτείς παραπάνω, ότι και αν συνεπάγεται αυτό σε έξτρα κόστος.

Υποστηρίξτε τα Ελληνικά Προϊόντα, πιέστε με τον τρόπο σας τους Ελληνες παραγωγούς να βελτιώσουν την ποιότητα τους και να πουλάνε σε λογικές τιμές..

Προσωπικά ελέω της κατάστασης και μόνο στο άκουσμα της ονομασίας german pellets, βγάζω σπυράκια...

Ομορφάντρα μου ΔΕΝ πειράζει, που πήρες τόσο ακριβό μηχάνημα, τώρα παρακάλα μην ακριβύνει και αλλό το καυσιμό σου!!!
Θέλουμε φθηνό Ελληνικό & ΑΞΙΟΠΙΣΤΟ PELLET!!!!!!!!!...[IMG][/IMG][IMG]...[/IMG]
...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 8 Μήνες πριν #107707 από michalisgr
nazi pellet πρεπει να τα λενε..

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 8 Μήνες πριν - 10 Χρόνια 8 Μήνες πριν #107710 από stratis 1
Τι Γερμανικα πελλετ λετε ρε παιδια??
Ρουμανικα ειναι,σε τιμες Γερμανιας.

Κατι σαν το Γερμανικο ελαιολαδο!! :lol: :lol: Δηλαδή καμιά σχέση !!
Last edit: 10 Χρόνια 8 Μήνες πριν by stratis 1.
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": PRIMUS 45

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 8 Μήνες πριν #107716 από nikkal
Σε ένα άρθρο που είχα διαβάσει σε μια εφημερίδα, το Γερμανικό ελαιόλαδο ήταν Ελληνικό όπου είχε εξαχθεί στη Γερμανία και ξαναεισαχθεί με καινούργια ονομασία.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.072 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ