Αγορά Pellet απο Βουλγαρία σε τιμη εργοστασίου

Περισσότερα
10 Χρόνια 3 Μήνες πριν #128802 από giorgos.lito
Και αυτό είναι με απόδειξη; Στην Βουλγαρία αν δεν είναι με κατάθεση στην τράπεζα, θέλει "invoice" μαζί με απόδειξη πληρωμής μετρητών από ταμειακή. Και τα 2 μαζί. Η απόδειξη που πήρα προχθές από Έλληνα έγραφε ΦΠΑ 23% 57,96€. Του Βούλγαρου τι ΦΠΑ λέει; Τουλάχιστον να μην αισθανόμαστε ότι μας κλέβουν....

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 3 Μήνες πριν #128805 από XAALAARAA

giorgos.lito έγραψε: Και αυτό είναι με απόδειξη; :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: λες να μην ειναι ασε που ζηταν και παραστατικα στο τελωνιο Στην Βουλγαρία αν δεν είναι με κατάθεση στην τράπεζα, θέλει "invoice" μαζί με απόδειξη πληρωμής μετρητών από ταμειακή. Και τα 2 μαζί. Η απόδειξη που πήρα προχθές από Έλληνα έγραφε ΦΠΑ 23% 57,96€. Του Βούλγαρου τι ΦΠΑ λέει; Τουλάχιστον να μην αισθανόμαστε ότι μας κλέβουν....

ε οχι και μας κλεβουν απλα μας ..μ.ν στεγνα χωρις σαλιο :lol: :lol: :lol:

ΡΕ ΟΥΣΤΤΤΤΤ

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 3 Μήνες πριν #128809 από fader_gr

XAALAARAA έγραψε:

fader_gr έγραψε: XAALAARAA να ξέρεις οτι το πέλλετ που πήρες από το Chorbadzhiαysko το πουλαει και μια αποθήκη στο kirkovo που τα προμηθεύεται απο τον ιδιο το φέρνει με 180€\τονο στην Κομοτηνη 165€ αν το παρεις απο κει, και είναι ακριβώς το ίδιο. Και δεν χρειαζεται να τρέχεις πιο μακρια. ειναι μια αποθηκη peripoy 300m μετα το σθπερ μαρκετ θα δεις κατι πλακακια έχει απ εξω. εγω μετα απο 30 τσουβαλια την παρασκευη ενα τονο πηρα τηλεφωνο και την επομενη φορα θα του πω να μου φερει γιατι δεν αξιζει για 15€ ουτε το φορτωνε ξεφορτωνε ουτε η βενζινη ουτε να λερωσεις το αμαξι. ειναι τοσο δυνατο το πελλετ που μου ανεβαζε κατευθειαν την θερμοκρασια νερου και μου εσβηνε απο alarm.


σου είπε ο ίδιος ότι το παίρνει από εκεί (Chorbadzhiαysko) ???????



ειναι το ιδιο πελλετ ακριβως αν ρωτησεις στο εργοστασιο στο (Chorbadzhiαysko) θα στο επιβαιβεοσουν κι αυτοι καποια σακια μαλιστα ειναι με την επωνυμια τοθ εργοστασιου. δεν χρειαζεται να κανεις δοκιμη ειναι ακριβως το ιδιο απλα στο ειπα για να γλυτωσεις διαδρομη

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 3 Μήνες πριν #128810 από fader_gr

dimospsy έγραψε:

XAALAARAA έγραψε:

fader_gr έγραψε: XAALAARAA να ξέρεις οτι το πέλλετ που πήρες από το Chorbadzhiαysko το πουλαει και μια αποθήκη στο kirkovo που τα προμηθεύεται απο τον ιδιο το φέρνει με 180€\τονο στην Κομοτηνη 165€ αν το παρεις απο κει, και είναι ακριβώς το ίδιο. Και δεν χρειαζεται να τρέχεις πιο μακρια. ειναι μια αποθηκη peripoy 300m μετα το σθπερ μαρκετ θα δεις κατι πλακακια έχει απ εξω. εγω μετα απο 30 τσουβαλια την παρασκευη ενα τονο πηρα τηλεφωνο και την επομενη φορα θα του πω να μου φερει γιατι δεν αξιζει για 15€ ουτε το φορτωνε ξεφορτωνε ουτε η βενζινη ουτε να λερωσεις το αμαξι. ειναι τοσο δυνατο το πελλετ που μου ανεβαζε κατευθειαν την θερμοκρασια νερου και μου εσβηνε απο alarm.


σου είπε ο ίδιος ότι το παίρνει από εκεί (Chorbadzhiαysko) ???????


ρε παιδια καλησπερα ειμαι απο χρυσουπολη καβαλας...
το εμαιλ μου ειναι Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.
μπορει καποιος επικοινωνισει μαζι μου? εχω φορτηγο και ανεβαινω καθε τεταρτη-πεμτη στην κομοτηνη.
θα μπορεσω να παρω κανεναν τονο???

εχω ακουσει οτι στην χρυσουπολη ειναι ενας ο οποιοσ φερνει απο την φιλλιπουλη πελλετ πιστοποιημενο και επωνυμο με 180€\τονο ειναι διαφανες τσουβαλι με κοκκινα γραμματα δεν θυμαμαι ακριβωσ την μαρκα αλλα μπορω να μαθω οσο για το πελλετ απο το κιρκοβο εχω τηλεφωνα διευθυνση και οτι αλλο χρειαζεσαινα ξερεις ομως οτι κομοτηνη φερνει 180€/τονο και maximum 2τονους την μερα λογω συνορων το email μου ειναι Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 3 Μήνες πριν - 10 Χρόνια 3 Μήνες πριν #128811 από XAALAARAA

fader_gr έγραψε:

XAALAARAA έγραψε:

fader_gr έγραψε: XAALAARAA να ξέρεις οτι το πέλλετ που πήρες από το Chorbadzhiαysko το πουλαει και μια αποθήκη στο kirkovo που τα προμηθεύεται απο τον ιδιο το φέρνει με 180€\τονο στην Κομοτηνη 165€ αν το παρεις απο κει, και είναι ακριβώς το ίδιο. Και δεν χρειαζεται να τρέχεις πιο μακρια. ειναι μια αποθηκη peripoy 300m μετα το σθπερ μαρκετ θα δεις κατι πλακακια έχει απ εξω. εγω μετα απο 30 τσουβαλια την παρασκευη ενα τονο πηρα τηλεφωνο και την επομενη φορα θα του πω να μου φερει γιατι δεν αξιζει για 15€ ουτε το φορτωνε ξεφορτωνε ουτε η βενζινη ουτε να λερωσεις το αμαξι. ειναι τοσο δυνατο το πελλετ που μου ανεβαζε κατευθειαν την θερμοκρασια νερου και μου εσβηνε απο alarm.


σου είπε ο ίδιος ότι το παίρνει από εκεί (Chorbadzhiαysko) ???????



ειναι το ιδιο πελλετ ακριβως αν ρωτησεις στο εργοστασιο στο (Chorbadzhiαysko) θα στο επιβαιβεοσουν κι αυτοι καποια σακια μαλιστα ειναι με την επωνυμια τοθ εργοστασιου. δεν χρειαζεται να κανεις δοκιμη ειναι ακριβως το ιδιο απλα στο ειπα για να γλυτωσεις διαδρομη


Πανο σου έχει μήνη κανένα τσουβαλάκι με την επωνυμία να το βγάλεις καμιά φωτογραφία να το δω γιατί τα δικά μου ήταν διάφανα ;)

ΡΕ ΟΥΣΤΤΤΤΤ
Last edit: 10 Χρόνια 3 Μήνες πριν by XAALAARAA.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 3 Μήνες πριν #128812 από fader_gr

XAALAARAA έγραψε:

fader_gr έγραψε:

XAALAARAA έγραψε:

fader_gr έγραψε: XAALAARAA να ξέρεις οτι το πέλλετ που πήρες από το Chorbadzhiαysko το πουλαει και μια αποθήκη στο kirkovo που τα προμηθεύεται απο τον ιδιο το φέρνει με 180€\τονο στην Κομοτηνη 165€ αν το παρεις απο κει, και είναι ακριβώς το ίδιο. Και δεν χρειαζεται να τρέχεις πιο μακρια. ειναι μια αποθηκη peripoy 300m μετα το σθπερ μαρκετ θα δεις κατι πλακακια έχει απ εξω. εγω μετα απο 30 τσουβαλια την παρασκευη ενα τονο πηρα τηλεφωνο και την επομενη φορα θα του πω να μου φερει γιατι δεν αξιζει για 15€ ουτε το φορτωνε ξεφορτωνε ουτε η βενζινη ουτε να λερωσεις το αμαξι. ειναι τοσο δυνατο το πελλετ που μου ανεβαζε κατευθειαν την θερμοκρασια νερου και μου εσβηνε απο alarm.


σου είπε ο ίδιος ότι το παίρνει από εκεί (Chorbadzhiαysko) ???????



ειναι το ιδιο πελλετ ακριβως αν ρωτησεις στο εργοστασιο στο (Chorbadzhiαysko) θα στο επιβαιβεοσουν κι αυτοι καποια σακια μαλιστα ειναι με την επωνυμια τοθ εργοστασιου. δεν χρειαζεται να κανεις δοκιμη ειναι ακριβως το ιδιο απλα στο ειπα για να γλυτωσεις διαδρομη


σου εχει μεινη κανενα τσουβαλακι με την επωνυμια να το βγαλεις καμια φωτογραφια να το δω γιατι τα δικα μου ηταν διαφανα ;)


και μενα τα περισσοτερα ηταν διαφανα αλλα εχω σιγουρα στην αποθηκη οταν παω για ανεφοδιασμο θα βγαλω φωτο να σου στειλω απο οτι θυμαμαι ηταν πρασινα γραμματα και ελεγε woodpellet aαν εχεις φωτο ευκαιρη μπορω να σου πω. και αν εισαι και απο κομοτηνη μπορω να σου δωσω κανενα τσουβαλακι να δοκιμασεις αν και ειναι το ιδιο ειμαι σιγουρος

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.084 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ