Αυτή την μισή παλέτα της κληρωσης, ποιός θα την πάρει?

Περισσότερα
10 Χρόνια 4 Μήνες πριν #124761 από DOOM_NX

vag1234 έγραψε: Θες να σου στείλω 4 σακιά δώρο?? Και τα μεταφορικά δικά μου.. Τουλάχιστον να το δοκιμάσεις και μετά να γράψεις, δεν μου κάνει για τους Χ; παρακάτω λόγους ή δεν μπορεί να το κάψει ο kiturami ή μου βρωμάει....

Όχι ευχαριστώ. Δεν έχω καμία όρεξη να βάλω πυρηνόξυλο στον λέβητα. Κρατήστε το για τα δικά σας τα θηρία.

Άλλο έγραψα πάντως.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 4 Μήνες πριν #124766 από vag1234

DOOM_NX έγραψε:

vag1234 έγραψε: Θες να σου στείλω 4 σακιά δώρο?? Και τα μεταφορικά δικά μου.. Τουλάχιστον να το δοκιμάσεις και μετά να γράψεις, δεν μου κάνει για τους Χ; παρακάτω λόγους ή δεν μπορεί να το κάψει ο kiturami ή μου βρωμάει....

Όχι ευχαριστώ. Δεν έχω καμία όρεξη να βάλω πυρηνόξυλο στον λέβητα. Κρατήστε το για τα δικά σας τα θηρία.

Άλλο έγραψα πάντως.


Δεν είναι πυρηνόξυλο, εδώ το καίει ο jnet, δεν μπορεί να το κάψει ο kiturami?? Πάντως οι λέβητες πετρελαίου kiturami είναι κορυφαία μηχανάκια..

Ομορφάντρα μου ΔΕΝ πειράζει, που πήρες τόσο ακριβό μηχάνημα, τώρα παρακάλα μην ακριβύνει και αλλό το καυσιμό σου!!!
Θέλουμε φθηνό Ελληνικό & ΑΞΙΟΠΙΣΤΟ PELLET!!!!!!!!!...[IMG][/IMG][IMG]...[/IMG]
...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 4 Μήνες πριν - 10 Χρόνια 4 Μήνες πριν #124769 από DOOM_NX
Είναι πέλλετ από πυρηνόξυλο την τελευταία φορά που κοίταξα. Με ό,τι αυτό συνεπάγεται.
Δε θέλω ρε παιδί μου να φορτώσω το λέβητα με όλα αυτά που βγάζει το πυρηνόξυλο όταν καίγεται, πώς το λένε; Δώσε μου να δοκιμάσω όποιο πέλλετ ξύλου θες, δεν έχω πρόβλημα.
Πέλλετ από οποιαδήποτε άλλη πρώτη ύλη δε ρισκάρω να βάλω στο μηχάνημα.

BTW και ο λέβητας πέλλετ της Kiturami μια χαρά είναι με το κατάλληλο καύσιμο. 90% απόδοση μετρημένη με τα Egger και δεν έχει βγάλει κιχ από error φέτος. Δεν κυκλοφορούν και πολλοί με τέτοια απόδοση από ό,τι μου έχουν πει και έχω διαβάσει.
Και άδειασμα της στάχτης 3 φορές το μήνα, όχι από error, αλλά just in case...
Last edit: 10 Χρόνια 4 Μήνες πριν by DOOM_NX.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 4 Μήνες πριν #124771 από XAALAARAA

DOOM_NX έγραψε: Είναι πέλλετ από πυρηνόξυλο την τελευταία φορά που κοίταξα. Με ό,τι αυτό συνεπάγεται.
Δε θέλω ρε παιδί μου να φορτώσω το λέβητα με όλα αυτά που βγάζει το πυρηνόξυλο όταν καίγεται, πώς το λένε; Δώσε μου να δοκιμάσω όποιο πέλλετ ξύλου θες, δεν έχω πρόβλημα.
Πέλλετ από οποιαδήποτε άλλη πρώτη ύλη δε ρισκάρω να βάλω στο μηχάνημα.

BTW και ο λέβητας πέλλετ της Kiturami μια χαρά είναι με το κατάλληλο καύσιμο. 90% απόδοση μετρημένη με τα Egger και δεν έχει βγάλει κιχ από error φέτος. Δεν κυκλοφορούν και πολλοί με τέτοια απόδοση.


ΝΤΟΥΜ τα egger το καλοκαιρι ποσο τα πηρες και απο που αν επιτρεπεται??

ΡΕ ΟΥΣΤΤΤΤΤ

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 4 Μήνες πριν #124774 από DOOM_NX

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 4 Μήνες πριν - 10 Χρόνια 4 Μήνες πριν #124776 από XAALAARAA

DOOM_NX έγραψε: 1.570 5 παλέτες από Mega Pellet.


Μισες δουλειες κανεις και δεν το συνηθιζεις
ανελυσε το
παλλετα ποσα κιλα ??
ο τονος ποσο ??
μεταφορικα ποσο ??
σορρυ αν σε πριζω :P

ΡΕ ΟΥΣΤΤΤΤΤ
Last edit: 10 Χρόνια 4 Μήνες πριν by XAALAARAA.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.078 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ