Συζήτηση πιστοποιημένων pellet στην Eλληνική αγορά

Περισσότερα
10 Χρόνια 3 Μήνες πριν #129138 από Δημήτρης Κατσούνης
Παιδιά το διασταύρωσα και από έναν κουμπάρο γερμανό που καίει πέλλετ σε τρία σπίτια και ψάχνει πολύ. Η egger σταμάτησε την παραγωγή πέλλετ από 31-12-13 για άλλους και γύρισε την παραγωγή σε μοριοσανίδες κλπ.
Αυτό το βουλγάρικο το pirin το ξέρετε? Ή ένα σέρβικο που φέρνει ο Κεχίδης ή μάλλον του το παράγουν για λογαριασμό του στη σερβία και το φέρνει σαν Κεχίδης (νομίζω)?

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 3 Μήνες πριν #129174 από mega pellet

Δημήτρης Κατσούνης έγραψε: Παιδιά το διασταύρωσα και από έναν κουμπάρο γερμανό που καίει πέλλετ σε τρία σπίτια και ψάχνει πολύ. Η egger σταμάτησε την παραγωγή πέλλετ από 31-12-13 για άλλους και γύρισε την παραγωγή σε μοριοσανίδες κλπ.
Αυτό το βουλγάρικο το pirin το ξέρετε? Ή ένα σέρβικο που φέρνει ο Κεχίδης ή μάλλον του το παράγουν για λογαριασμό του στη σερβία και το φέρνει σαν Κεχίδης (νομίζω)?


Κατσουνη αφου το διαπιστωσες και απο τους Γερμανους κουμπαρους καιρός να κλεισω το μαγαζι.Μαλλον αλλος μου στελνει πελλετ.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 3 Μήνες πριν #129247 από Δημήτρης Κατσούνης
Εγώ φίλε μου απλά μετέφερα μια πληροφόρηση και μην το αντιμετωπίζεις έτσι "εχθρικά". Θα μπορούσε να αναρωτηθεί κανείς (ερώτηση χωρίς δεύτερη σκέψη ειλικρινά) μήπως όντως σταμάτησε η παραγωγή και διακινείται ό,τι αποθεματικό υπάρχει? Το ρωτάω ειλικρινά έτσι με μόνο σκοπό να μάθουμε την αλήθεια

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 3 Μήνες πριν #129268 από Akal
Με σιγουριά ξέρω ότι φορτώνουν GMG άπο Egger τώρα. Ο αντιπρόσωπος του GMG (Καραγιάννης, Θάρσαλα) λέει, όσα φορτία θέλετε.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 3 Μήνες πριν #129274 από Δημήτρης Κατσούνης
Μακάρι γιατί πρόκειται για εξαιρετικό πέλλετ

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
10 Χρόνια 3 Μήνες πριν #129275 από mega pellet
Ξαναμιλησα για το θεμα egger gmg ecopellet.Ουτε εχθρικα εχω τη διαθεση να μιλησω ουτε να κερδισω κατι.Απλα λεω τα πραματα οπως εχουν.Και εμεις σαν αντιπροσωποι της egger δεν ''μπορουμε'' να παρουμε απο αποθηκη που δεν κανει το εργοστασιο.Λετε να κανει για τον gmg?

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.076 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ