Κλήρωση 15 Ιανουαρίου 2013 με 3 δώρα από την Kechidis - Promex A.E.

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #73010 από DOOM_NX

pantelis1973 έγραψε:

DOOM_NX έγραψε: Χαζομάρα αυτό. Θα έπρεπε όλοι να έχουν την ίδια πιθανότητα να κερδίσουν.


Συμφωνω οτι ολοι πρεπει να εχουν την ιδια πιθανοτητα να κερδισουν οπως λες..
αλλα ολοι αυτοί που ειναι ανενεργοι και με 1,2,3 ποσταρισματα που συμμετεχουν?

Εγώ πρότεινα άλλη διαδικασία για δήλωση συμμετοχής, αλλά δεν εισακούστηκα... Πρότεινα να γίνει μέσω email δηλώνοντας το όνομά του ο καθένας. Έτσι κάθε email θα αντιστοιχούσε σε ένα ονοματεπώνυμο. Δεδομένου ότι κατά την παράδοση των δώρων θα ζητούνταν ταυτότητα, δε θα μπορούσε κανείς να λάβει μέρος με πολλαπλά nicknames/email.

Τώρα αναγκαστηκά δεχόμαστε διπλά και τριπλά nicknames...
Οι ακόλουθοι χρήστες είπαν "Σε Ευχαριστώ": pantelis1973

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #73018 από pantelis1973
Ισως μια καλη λυση θα ηταν να μπορουσαν να συμμετεχουν πανω απο ενα αριθμό ποσταρισματων.

Δεν κανει κρυο στην Ελλάδα...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #73020 από tas

DOOM_NX έγραψε:

pantelis1973 έγραψε:

DOOM_NX έγραψε: Χαζομάρα αυτό. Θα έπρεπε όλοι να έχουν την ίδια πιθανότητα να κερδίσουν.


Συμφωνω οτι ολοι πρεπει να εχουν την ιδια πιθανοτητα να κερδισουν οπως λες..
αλλα ολοι αυτοί που ειναι ανενεργοι και με 1,2,3 ποσταρισματα που συμμετεχουν?

Εγώ πρότεινα άλλη διαδικασία για δήλωση συμμετοχής, αλλά δεν εισακούστηκα... Πρότεινα να γίνει μέσω email δηλώνοντας το όνομά του ο καθένας. Έτσι κάθε email θα αντιστοιχούσε σε ένα ονοματεπώνυμο. Δεδομένου ότι κατά την παράδοση των δώρων θα ζητούνταν ταυτότητα, δε θα μπορούσε κανείς να λάβει μέρος με πολλαπλά nicknames/email.

Τώρα αναγκαστηκά δεχόμαστε διπλά και τριπλά nicknames...



Δεν έχεις άδικο, αλλά αν θέλει κάποιος να κοροϊδέψει, είναι το μόνο εύκολο. Μπορεί να έχει διπλά και τριπλά nicknames, χρησιμοποιώντας τα mail της γυναίκας, του παιδιού του, του αδερφού του κ.ο.κ..
Εχω να προτείνω κάτι ακόμη: οι τρεις νικητές να εξαιρεθούν από την επόμενη κλήρωση και να επανέλθουν στη μεθεπόμενη, όταν αυτή γίνει. Οι πιθανότητες να κερδίσει το ίδιο άτομο σε δυο συνεχόμενες κληρώσεις είναι ελάχιστες, αλλά καλού-κακού ας αποφευχθεί το ενδεχόμενο αυτό...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #73025 από dimlyk
παιδια ολες οι ιδεες δεκτες για συζητηση
καταλαβαινεται ομως ολοι ποσο δυσκολο ειναι να ειμαστε ολοι ικανοποιημενοι
πχ αυτο που προτεινε ο παναγιωτης και ηδη απαντησατε η το θεμα με τα ποσταρισματα που ηταν και δικη μου ιδεα ενεχει τον κινδυνο του σπαμ και αποκλειεει νεα μελη καποια απο τα οποια στην πορεια γινονται ενεργα
αλλωστε υπαρχουν πολλοι που μας διαβαζουν και για δικους τους λογους δεν γραφουν


Η δυστυχία αυτού του κόσμου είναι ότι οι ηλίθιοι είναι γεμάτοι αυτοπεποίθηση
Αγάπα τους εχθρούς σου - αυτό θα τους τρελάνει

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #73027 από pantelis1973
τάσο δεν νομιζω οτι το θεμα ειναι αν συμμετασχει καποιος σε πολλους διαγωνισμούς. μπορει να ειναι τυχερός και αυτό ειναι θεμμιτό.
αυτό που εμένα μου χτυπάει πολύ ασχημα είναι οτι αν γυρίσεις πισω μερικέ σελίδες-δεν προχωρησα παρακατω-θα δεις συμετεχουν πολλοί που εχουν κανει συνολικά 1 και 2 ποσταρισματα.
Τελος παντων ας το τελειωσουμε εδω..Μάλλον θα επρεπε να ειμασταν πιο πονηροί :(

Δεν κανει κρυο στην Ελλάδα...

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Περισσότερα
11 Χρόνια 3 Μήνες πριν #73029 από DOOM_NX

tas έγραψε: Δεν έχεις άδικο, αλλά αν θέλει κάποιος να κοροϊδέψει, είναι το μόνο εύκολο. Μπορεί να έχει διπλά και τριπλά nicknames, χρησιμοποιώντας τα mail της γυναίκας, του παιδιού του, του αδερφού του κ.ο.κ..

Αυτό δεν είναι κλέψιμο, είναι μοναδική συμμετοχή από διαφορετικά άτομα. Κανείς δεν είπε ότι κάθε οικογένεια δικαιούται μία συμμετοχή.

Παρακαλούμε Σύνδεση ή Δημιουργία λογαριασμού για να συμμετάσχετε στη συζήτηση.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.095 δευτερόλεπτα
Powered by Kunena Φόρουμ