Κοινότητα
Postit
Τα μέλη μας
Blog
Forum
Ανακοινώσεις
Κλείσιμο

23/12/2018
Οσοι βρίσκεστε στο energ.gr και ασχολείστε μαζί του. Το Ομότιμο Μανιφέστο του Βασίλη Κωστάκη θα σας δωσει το δάσος του οποίο ενα δενδράκι είναι και το energ.gr.

issuu.com/voreiodytikes/docs/omotimomanifesto/31?e=0

Στον παρακάτω σύνδεσμο αν θέλετε να εμβαθυνεται υπάρχει και το βιβλίο η ομότιμη προοπτική.

voreiodytikes.blogspot.com/p/e-books.html

www.eanagnostis.gr/%CE%B4%CF%89%CF%81%CE...1%CF%83%CE%AF%CE%BB/

Για να ανοιξουν λίγο τα μάτια μας. ...
32 Θέματα
  • Σελίδα:
  • 1
  • 2

Πρόσφατες Συζητήσεις

emo
Προβολές: 104
Απαντήσεις: 3
Προεπισκόπηση
Το Άβαταρ του/της george flos
Το θέμα άρχισε 6 Ημέρες 6 Ώρες πριν από george flos
θελω να κανω σερβις στην συγκεκριμενη και ψαχνω μαστορα απο Σερρες-Θεσ/νικη
Τελευταία Δημοσίευση από george flos 21 Ώρες 34 Λεπτά πριν
σε ευχαριστω φιλε μου για την αμμεση ανταπόκριση σου Η σομπα οντως ειναι αγορασμενη απο Σερρες αλλα ο τεχνιτης που μου συστησαν απο το μαγαζί ειναι απο Θεσ/νικη και...
emo
Προβολές: 2.11εκατ.
Απαντήσεις: 3648
Προεπισκόπηση
Το Άβαταρ του/της jnet
Το θέμα άρχισε 6 Χρόνια 6 Μήνες πριν από jnet
. Τιμές Pellet on Line Επιπλέον πρόσφατες τιμές βλέπουμε και καταχωρούμε ελεύθερα και με τα στοιχεία της επιχείρησης στον παρακάτω σύνδεσμο Τιμές Pellet Αναφορά Το θέμα Τιμή Pellet...
Το Άβαταρ του/της john88s
Τελευταία Δημοσίευση από john88s 22 Ώρες 18 Λεπτά πριν
Αναφορά Αρα να μην ενδωσουμε σε προσφορες τωρα? Βάλε υγραέριο φίλε, (έχουν βάλει πολλοί και έχω ακούσει είναι σουπερ) δεν συμφέρει το πέλλετ :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: 4ευρώ είναι...
emo
Προβολές: 75
Απαντήσεις: 7
Προεπισκόπηση
Το Άβαταρ του/της ΣΑΚΙΣ
Το θέμα άρχισε 2 Ημέρες 8 Ώρες πριν από ΣΑΚΙΣ
καλημερα σε ολους μια βοηθια θα ηθελα αν ξερη καπιος καπιον απο αθηνα για το ετησιο serβis σε υδραβλικη σομπα BURNiT PM Comfort 25 Plus ευχαριστο πολλη :) :) :) :) :)
Το Άβαταρ του/της ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
Τελευταία Δημοσίευση από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ 1 Ημέρα 3 Ώρες πριν
Εννοείτε ΒΓΑΛΜΕΝΟ ΤΟ ΦΙΣ ΑΠΟ ΤΗ ΜΠΡΙΖΑ.ΠΗΓΑΙΝΟΥΝ συνήθως 3 καλώδια στο μοτέρ με φισακια και ένα άσπρο Φις με 3 καλώδια πιο ψηλής διαμέτρου σε ένα μαύρο καπάκι που...
emo
Προβολές: 364
Απαντήσεις: 2
Προεπισκόπηση
Το Άβαταρ του/της stergiosbik
Το θέμα άρχισε 3 Μήνες 2 Εβδομάδες πριν από stergiosbik
Πωλειται ο συγκεκριμενος λεβητας πετρελαιου και καυστηρας. Ολα τα χρονια δουλεψε απροβληματιστα χωρις καμμια βλαβη. Ο λεβητας ειναι ελληνικος 30.000 kcal και ο...
Το Άβαταρ του/της stergiosbik
Τελευταία Δημοσίευση από stergiosbik 2 Ημέρες 14 Λεπτά πριν
200 ευρω να φυγει απο το υπογειο ν ανοιξει ο χωρος για πελλετ.
emo
Προβολές: 126
Απαντήσεις: 6
Προεπισκόπηση
Το Άβαταρ του/της aragon
Το θέμα άρχισε 5 Ημέρες 12 Ώρες πριν από aragon
Καλημερα σε ολους Μενω σε διπλοκατοικια επανω σε 96 τετραγωνικα στα Τρικαλα μετριας μονωσης Εχω 6 σωματα καλοριφερ τυπου πανελ 2 στυλων 1 μετρο επι 80 ποντους μεσο ορο...
Το Άβαταρ του/της thomas
Τελευταία Δημοσίευση από thomas 4 Ημέρες 6 Ώρες πριν
Αναφορά Μενω λιγο εξω αποτα Τρικαλα και λογο λιγων αιτησεων στην περιοχη μου δεν προβλεπεται να ερθει συντομα οταν θα ερθει θα εχω τον λεβητα ετοιμο Με το προηγουμενο...
emo
Προβολές: 91
Απαντήσεις: 4
Προεπισκόπηση
Το Άβαταρ του/της TASOS1147
Το θέμα άρχισε 5 Ημέρες 11 Ώρες πριν από TASOS1147
ΓΕΙΑ ΣΑΣ, ΕΧΩ ΜΙΑ ΣΟΜΠΑ ALLEGRA ECO 10KW. ΜΕ ΓΕΜΙΖΕΙ ΤΟ ΤΑΣΑΚΙ ΠΕΛΛΕΤ ΚΑΙ ΚΑΠΝΙΖΕΙ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΤΑΣΑΚΙ ΛΕΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΕΙ ΝΑ ΤΟ ΚΑΨΕΙ... ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΗΝ ΡΥΘΜΙΣΩ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ.......
Τελευταία Δημοσίευση από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ 5 Ημέρες 4 Ώρες πριν
Φίλε έχει flow switch air δηλαδή αισθητήρα ροής αέρα εισόδου καύσης που ελενχει την καύση και το οξυγόνο και ανάλογα επειρεαζει την λειτουργία του μοτέρ καυσαερίων.τον...
emo
Προβολές: 282
Προεπισκόπηση
Το Άβαταρ του/της stelios46
Το θέμα άρχισε 4 Μήνες 2 Εβδομάδες πριν από stelios46
[attachment] Γεια σας...εδω και αρκετο καιρο καιω το Swaichhofer σε μια THERMOROSSI 7KW-μου βγαζει αυτα τα στιγματα υπολειματων απ την καυση.. ειναι οκ η υπαρχει προβλημα?ο αερας...
Τελευταία Δημοσίευση από george flos 6 Ημέρες 6 Ώρες πριν
μια χαρα ειναι!!
emo
Προβολές: 125
Προεπισκόπηση
Το Άβαταρ του/της tasos01
Το θέμα άρχισε 1 Εβδομάδα 1 Ημέρα πριν από tasos01
χειροκινητη πρεσα για μπρικετες 110 ευρω... [attachment] [attachment] [attachment] [attachment]
Το Άβαταρ του/της tasos01
Τελευταία Δημοσίευση από tasos01 6 Ημέρες 12 Ώρες πριν
SOLD !!!!!!!!!!!!......ευχαριστω παρα πολυ την σελιδα για την φιλοξενια!!!!!καλοδουλευτη στον νεο κατοχο!!
emo
Προβολές: 81
Απαντήσεις: 5
Προεπισκόπηση
Το Άβαταρ του/της Savras1980
Το θέμα άρχισε 1 Εβδομάδα 3 Ώρες πριν από Savras1980
Καλησπέρα στην ομάδα Αντιμετωπίζω ένα πρόβλημα με την σομπα την έχω 4 χρόνια και το τελευταίο 2μηνο μου βγάζει σφάλμα E5 κάθισα διάβασα που μπορεί να οφείλεται το...
Το Άβαταρ του/της Savras1980
Τελευταία Δημοσίευση από Savras1980 1 Εβδομάδα 28 Λεπτά πριν
Σας ευχαριστώ για τις γρήγορες και έγκυρες απαντήσεις σας να είστε καλα ;-)
emo
Προβολές: 228
Προεπισκόπηση
Το Άβαταρ του/της louris1234
Το θέμα άρχισε 1 Εβδομάδα 6 Ημέρες πριν από louris1234
Καλησπέρα θα ηθελα την γνώμη σας, αυτή την στηγμη έχω ένα ξυλολεβητα 40 Άρη του θωκα και θέλω γύρω στους 12 τόνους ξυλα και στα πολλά κρύα με 18 βαθμούς το σπίτι θέλει...
Τελευταία Δημοσίευση από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ 1 Εβδομάδα 17 Ώρες πριν
Φίλε σε μια αναζήτησή βρήκα αυτόυς WERSTAHL FINOTHERM ALFA THERM ΛΙΤΣΑΚΗΣ ΣΑΜΑΡΑΣ B-MAX NOFERT .τωρα ποιος είναι για το δικό σου λέβητα πάρτους έναν έναν να μιλήσετε αυτοί θα ξέρουν...
emo
Προβολές: 140χιλ.
Απαντήσεις: 1664
Προεπισκόπηση
Το Άβαταρ του/της XAALAARAA
Το θέμα άρχισε 7 Χρόνια 2 Μήνες πριν από XAALAARAA
Αναφορά Γεια σε ολους τους συμφορουμιτες,εχω ενα λεβητα ελληνικο που τον αγορασα τον οκτωβριο,επειδη δεν εχω οδηγιες χρησεως μηπως καποιος εχει τον ιδιο και μπορει να με...
Τελευταία Δημοσίευση από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ 1 Εβδομάδα 1 Ημέρα πριν
Γιώργο έχουν μείνει σε στασιμότητα και ετοιμότητα!!!!!θα τα ξαναπιάσω κάποια στιγμή στα χέρια μου!!!!!ΜΙΧΑΛΗ ΔΕΝ ΞΙΝΙΖΕΙ ΤΟ ΠΕΤΡΕΛΑΙΟ χαχαχχαχαχαχ
emo
Προβολές: 326
Απαντήσεις: 10
Προεπισκόπηση
Το Άβαταρ του/της burnit40
Το θέμα άρχισε 2 Εβδομάδες 6 Ημέρες πριν από burnit40
καλημέρα. σήμερα καθώς καθάριζα τον λέβητα ακριβός μετά την μπούκα του καυστήρα βρήκα μια βίδα πεσμένη 6 cm.εξψαξα τον λέβητα εσωτερικά αν κ είμαι σίγουρος ότι δεν...
Το Άβαταρ του/της burnit40
Τελευταία Δημοσίευση από burnit40 1 Εβδομάδα 4 Ημέρες πριν
Κανένα πρόβλημα κ. Βασικά. Ούτως ή άλλωςκκατά 90 τις εκατό από alfa wood παίρνω. Τελευταία δεν είχανε άμεσα διαθέσιμο κ πήρα το άλλο. Να στε καλά
emo
Προβολές: 158
Προεπισκόπηση
Το Άβαταρ του/της jnet
Το θέμα άρχισε 1 Εβδομάδα 5 Ημέρες πριν από jnet
Tον Αυγουστο του 2018 παρακολούθησα ενα δωρεάν MOOC για το Χρήμα και την Κοινωνία. Οι 2 διοργανωτές του είναι οι ανθρωποι που συνομιλούν στο παρακάτω video. O Mathew Slater είναι...
Το Άβαταρ του/της jnet
Τελευταία Δημοσίευση από jnet 1 Εβδομάδα 4 Ημέρες πριν
Αναφορά Παρά το γεγονός ότι επι δεκαετίες τα ακούμε - και διαβάζουμε αντίθετες φωνές ότι όλα αυτά είναι φήμες για συμφέροντα κλπ Κοίτα δεν μπορώ να ξέρω πως αντιδράει ο...
emo
Προβολές: 24.6χιλ.
Απαντήσεις: 48
  • Σελίδα:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
Προεπισκόπηση
Το Άβαταρ του/της vag1234
Το θέμα άρχισε 5 Χρόνια 8 Μήνες πριν από vag1234
Θα ήθελα να μιλήσουμε λίγο για το κόστος εγκατάστασης & χρήσης υγραερίου στην θέρμανση. Έχω πολλούς πελάτες που με ρωτάνε για το υγραέριο. Τι εμπειρίες υπάρχουν...
Το Άβαταρ του/της dimlyk
Τελευταία Δημοσίευση από dimlyk 1 Εβδομάδα 4 Ημέρες πριν
www.energ.gr/index.php?option=com_kunena...&id=60809&Itemid=384 ριξε μια ματια σ αυτο
emo
Προβολές: 46.7χιλ.
Απαντήσεις: 561
Προεπισκόπηση
Το Άβαταρ του/της pantelis1973
Το θέμα άρχισε 7 Χρόνια 4 Μήνες πριν από pantelis1973
Καλημερα σε ολους. Για να ευθυμησουμε λιγακι λογω ημερων που ερχονται και μεχρι να ισσοροπησουν οι τιμες-λεμε τωρα-χαρειτε λιγο. ΥΓ εαν...
Τελευταία Δημοσίευση από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ 1 Εβδομάδα 6 Ημέρες πριν
Ψαροθεραπεια και Ψυχοθεραπεια!!! [attachment] [attachment] [attachment]
emo
Προβολές: 191
Προεπισκόπηση
Το Άβαταρ του/της Still
Το θέμα άρχισε 2 Εβδομάδες 5 Ημέρες πριν από Still
Καλησπερα, Επεξεργαζομαι διαφορες ιδεες για να προχωρησω σε καποιες πατεντες στη σομπα μου. Μια απο αυτες, ειναι η προσθηκη ενος κυαθειου, εξωτερικα της σομπας,...
Το Άβαταρ του/της Still
Τελευταία Δημοσίευση από Still 2 Εβδομάδες 4 Ημέρες πριν
ωωωπππ ! για να το δω κι αυτο.. θα χαλασουμε κανα δυο ΤΑΦ, αλλά θα μαθουμε τι μπορουμε και τι οχι. ευχαριστω πολυ παιδες.!
emo
Προβολές: 457χιλ.
Απαντήσεις: 2120
Προεπισκόπηση
Το Άβαταρ του/της antisakis
Το θέμα άρχισε 7 Χρόνια 5 Μήνες πριν από antisakis
Καλημερα απο Χαλκιδικη σε ολους. Εδω πρεπει ολοι οι πελλετακιδες να καταθεσουμε την εμπειρια μας για την παραγωγη πελλετ για ιδιοχρηση ωστε να κανουμε την ζωη μας...
Το Άβαταρ του/της patentas85
Τελευταία Δημοσίευση από patentas85 2 Εβδομάδες 4 Ημέρες πριν
Καθαρή πρώτη ύλη..ωραία..δηλαδή της alfawood το καινούριο πελλετ που έβγαλε που είναι μαύρο,δεεεν έχει φλοιο?? Γιατι δεν βγάζει κλινκερ??ξεπλένουν τα δέντρα??...
emo
Προβολές: 149
Απαντήσεις: 4
Προεπισκόπηση
Το Άβαταρ του/της michalis73
Το θέμα άρχισε 2 Εβδομάδες 5 Ημέρες πριν από michalis73
καλημέρα σε όλους. έχω ξυλολέβητα τον οποίο λειτουργώ τα τελευταία έξι χρόνια. πρόσφατα (εδω και κανένα μήνα) μου έχει προκύψει ένα θέμα με τον ηλεκτρονικό του...
Το Άβαταρ του/της michalis73
Τελευταία Δημοσίευση από michalis73 2 Εβδομάδες 4 Ημέρες πριν
ok! σε ευχαριστώ! σίγουρα θα ζητήσω βοήθεια, δεν έχω καμία γνώση πάνω στο θέμα.. οπότε η βοήθειά σου ήταν πολύτιμη!
emo
Προβολές: 891
Προεπισκόπηση
Το θέμα άρχισε 1 Χρόνος 3 Μήνες πριν από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
Ενημερωση για το λυσιμο του μοτερ η αντικατασταση του και λυσιμο του κοχλια για καθαρισμο η αλλαγη κουζινετα, [attachment] [attachment] [attachment] [attachment] ... [attachment] [attachment] [attachment] [attachment]
Το Άβαταρ του/της papg
Τελευταία Δημοσίευση από papg 3 Εβδομάδες 3 Ώρες πριν
Αναφορά Καλημερα!!!!!!!μετα απο ψαξιμο βρηκα μια εταιρια στην Ελλαδα που εχει αρκετους τυπους γραναζιων για τους μειωτηρες στα κλασικα μοτερ κοχλια.δεν ξερω κατα ποσο ειναι...
emo
Προβολές: 149
Προεπισκόπηση
Το Άβαταρ του/της Koulis
Το θέμα άρχισε 3 Εβδομάδες 14 Ώρες πριν από Koulis
Καλημέρα θα ήθελα την βοήθεια σας για την εύρεση πέλλετ που να είναι μικρό σε μήκος και όσο γίνεται πιο μαλακό.
Το Άβαταρ του/της PAPADAKIS
Τελευταία Δημοσίευση από PAPADAKIS 3 Εβδομάδες 10 Ώρες πριν
Ακόμα δεν έχεις πρόβλημα και μπορεί να μην έχεις ποτέ . Το πρόβλημα θα υπήρχε εάν σου έκανε σπηλαίωση στο σιλό και δεν κατέβαζε πέλετ ή άμα λόγο μεγέθους σου έριχνε...
32 Θέματα
  • Σελίδα:
  • 1
  • 2

Ποιός Είναι Συνδεδεμένος

Συνολικά συνδεδεμένοι χρήστες :: 0 μέλη και 11 επισκέπτες Συνδεδεμένοι
Επεξηγήσεις:  Διαχειριστής Ιστότοπου Γενικός Συντονιστής Συντονιστής Αποκλεισμένος Χρήστης Επισκέπτης
  • Σύνολο μηνυμάτων: 156053 | Σύνολο θεμάτων: 5275
  • Σύνολο ενοτήτων: 9 | Σύνολο κατηγοριών: 81
  • Νέα θέματα σήμερα: 0 | Νέα θέματα χθες: 0
  • Σημερινές απαντήσεις: 0 | Χθεσινές απαντήσεις: 11
Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 1.911 δευτερόλεπτα