Κοινότητα
Postit
Τα μέλη μας
Blog
Forum
Ανακοινώσεις
Κλείσιμο

23/12/2018
Οσοι βρίσκεστε στο energ.gr και ασχολείστε μαζί του. Το Ομότιμο Μανιφέστο του Βασίλη Κωστάκη θα σας δωσει το δάσος του οποίο ενα δενδράκι είναι και το energ.gr.

issuu.com/voreiodytikes/docs/omotimomanifesto/31?e=0

Στον παρακάτω σύνδεσμο αν θέλετε να εμβαθυνεται υπάρχει και το βιβλίο η ομότιμη προοπτική.

voreiodytikes.blogspot.com/p/e-books.html

www.eanagnostis.gr/%CE%B4%CF%89%CF%81%CE...1%CF%83%CE%AF%CE%BB/

Για να ανοιξουν λίγο τα μάτια μας. ...
8 Θέματα
  • Σελίδα:
  • 1

Πρόσφατες Συζητήσεις

emo
Προβολές: 68
Απαντήσεις: 3
Προεπισκόπηση
Το Άβαταρ του/της KYRMI
Το θέμα άρχισε 2 Ημέρες 21 Ώρες πριν από KYRMI
Καλησπέρα. Έχω μια σόμπα λεβητα Ravelli HRV120 θέλω να ρωτήσω: αν βάλω θερμοστατικες διακοπτες σωμάτων αν θα εχω κάποιο πρόβλημα με τον κυκλοφοριτη μου? Ένας φίλος...
Το Άβαταρ του/της KYRMI
Τελευταία Δημοσίευση από KYRMI 5 Ώρες 6 Λεπτά πριν
Για ποιο λόγο να ελενχετε και από το νερό? Έχω σόμπα λεβητα έχω ρύθμιση το νερό στους 65 για module και δουλεύω με εξωτερικό θερμοστάτη. Θα έχω πρόβλημα? Θα αφήσω ένα...
emo
Προβολές: 2.17εκατ.
Απαντήσεις: 3992
Προεπισκόπηση
Το Άβαταρ του/της jnet
Το θέμα άρχισε 7 Χρόνια 11 Μήνες πριν από jnet
. Τιμές Pellet on Line Επιπλέον πρόσφατες τιμές βλέπουμε και καταχωρούμε ελεύθερα και με τα στοιχεία της επιχείρησης στον παρακάτω σύνδεσμο Τιμές Pellet Αναφορά Το θέμα Τιμή Pellet...
Το Άβαταρ του/της dimlyk
Τελευταία Δημοσίευση από dimlyk 8 Ώρες 41 Λεπτά πριν
οι καλες σε εισαγωγικα προσφορες αργουν ακομα :)
emo
Προβολές: 301
Απαντήσεις: 14
Προεπισκόπηση
Το Άβαταρ του/της arxontisp
Το θέμα άρχισε 2 Εβδομάδες 6 Ημέρες πριν από arxontisp
Καλημέρα. Ακολουθώντας τις συμβουλές που βρήκα στο forum βελτίωσα το τζάκι που αναφέρω, χωρίς να γκρεμίσω (δημιουργία περσίδων στο κάτω και πάνω μέρος, κόλληση...
Το Άβαταρ του/της dimlyk
Τελευταία Δημοσίευση από dimlyk 1 Εβδομάδα 5 Ώρες πριν
σημασια δεν εχει μονο η θερμοκρασια αλλα και η ροη του αερα και στην τελικη αν και ποσο ζεσταινει τον χωρο σου με ενα εναλλακτη καμιναδας ενα μικρο κερδος το εχεις...
emo
Προβολές: 155χιλ.
Απαντήσεις: 1683
Προεπισκόπηση
Το Άβαταρ του/της XAALAARAA
Το θέμα άρχισε 8 Χρόνια 7 Μήνες πριν από XAALAARAA
Αναφορά Γεια σε ολους τους συμφορουμιτες,εχω ενα λεβητα ελληνικο που τον αγορασα τον οκτωβριο,επειδη δεν εχω οδηγιες χρησεως μηπως καποιος εχει τον ιδιο και μπορει να με...
Το Άβαταρ του/της ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ
Τελευταία Δημοσίευση από ΚΩΣΤΑΣ ΠΗΧΑΣ 1 Εβδομάδα 3 Ημέρες πριν
Καλησπερα σε ολους και ο καιρος καλα κρατει καλοκαιρι ακομα!!!!!!!!ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΤΟ ΦΙΣ ΕΚΤΟΣ ΜΠΡΙΖΑΣ ΡΕΥΜΑΤΟΣ ΚΑΙ ΜΕΤΡΑ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑΣ(ΓΑΝΤΙΑ ΜΑΣΚΑ κ.α.) ΓΙΑ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ...
emo
Προβολές: 469
Απαντήσεις: 16
  • Σελίδα:
  • 1
  • 2
Προεπισκόπηση
Το Άβαταρ του/της harisf
Το θέμα άρχισε 1 Μήνας 1 Εβδομάδα πριν από harisf
θα ηθελα να ρωτησω, αν ξερει καποιος να μου προτινει ενα καλο τεχνικο για ελεγχο μια κασσετας και πιθανες διορθωτικες αλλαγες που θα πρεπει να γινουν. Η περιοχη μου...
Το Άβαταρ του/της harisf
Τελευταία Δημοσίευση από harisf 1 Εβδομάδα 6 Ημέρες πριν
και εγω νομιζω οτι υπαρχει εκμεταλευση φοβερη...αν την εβαζα απο την αρχη ισως δεν θα με ενοιαζε αν υπηρχε μια προσφορα συνολικη αγορα κασσετας και τοποθετηση...και...
emo
Προβολές: 98
Απαντήσεις: 5
Προεπισκόπηση
Το Άβαταρ του/της asimakip
Το θέμα άρχισε 2 Εβδομάδες 3 Ημέρες πριν από asimakip
Γεια σας μήπως υπάρχουν οδηγίες χρήσης και ρυθμίσεις για σόμπα prontocaldo dynamica air 8kw? Το email μου είναι asimakip@yahoo.gr.Σας ευχαριστω παρα πολυ εκ των προτέρων!
Το Άβαταρ του/της asimakip
Τελευταία Δημοσίευση από asimakip 2 Εβδομάδες 3 Ημέρες πριν
Σας έστειλα μήνυμα στο messenger
emo
Προβολές: 448
Απαντήσεις: 5
Προεπισκόπηση
Το Άβαταρ του/της farmanic
Το θέμα άρχισε 2 Μήνες 3 Εβδομάδες πριν από farmanic
Καλησπερα σας,θα ηθελα την βοηθεια σας ή την αποψη σας για κατι που με απασχολει.Θελω στην ταρατσα μου η οποια αδειαζει σωστα απο το νερο μετα απο βροχη και αφου πριν...
Το Άβαταρ του/της dimlyk
Τελευταία Δημοσίευση από dimlyk 2 Εβδομάδες 5 Ημέρες πριν
σ αυτα τα υλικα σε μεγαλο βαθμο την μονωση την κανει το ασταρι χρειαζεται μπολικο αλλιως τσαμπα κοπος
emo
Προβολές: 129
Απαντήσεις: 0
Προεπισκόπηση
Το Άβαταρ του/της Zikos
Το θέμα άρχισε 4 Εβδομάδες 1 Ημέρα πριν από Zikos
Καλησπέρα, Τώρα το καλοκαίρι μου εμφάνισε πολύ σκουριά το τζάκι στο μαντέμι. Σταμάτησα να το δουλεύω τέλος Απριλίου, είδα λίγο σκουριά και λέω θα το καθαρίσω κάποια...
8 Θέματα
  • Σελίδα:
  • 1

Ποιός Είναι Συνδεδεμένος

Συνολικά συνδεδεμένοι χρήστες :: 0 μέλη και 15 επισκέπτες Συνδεδεμένοι
Επεξηγήσεις:  Διαχειριστής Ιστότοπου Γενικός Συντονιστής Συντονιστής Αποκλεισμένος Χρήστης Επισκέπτης
  • Σύνολο μηνυμάτων: 154549 | Σύνολο θεμάτων: 5552
  • Σύνολο ενοτήτων: 9 | Σύνολο κατηγοριών: 82
  • Νέα θέματα σήμερα: 0 | Νέα θέματα χθες: 0
  • Σημερινές απαντήσεις: 3 | Χθεσινές απαντήσεις: 0
Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.575 δευτερόλεπτα